Definicja Megaherc co oznacza. Czym jest mierzy się prędkość taktowania procesora: 1 MHz odpowiada.

Czy przydatne?

Definicja Megaherc

Co to jest MEGAHERC w skrócie MHz. Jednostka miary częstotliwości. Tą jednostką mierzy się prędkość taktowania procesora: 1 MHz odpowiada 1 000 000 (milionowi) taktów na sekundę
Definicja MPG:
Co to jest format cyfrowego zapisu filmów. Regularnie stosowany przy przesyłaniu filmów poprzez satelity albo łącza kablowe jak i na płytach DVD megaherc co to jest.
Definicja Master:
Co to jest urządzeń, stacji sieciowych i komputerów, które przejmują sterowanie robotą innych urządzeń. Odpowiednikiem są dyski twarde: jeden musi mieć status Master (Pan), drugi Slave (Sługa) – drugi jest megaherc definicja.
Definicja Mic:
Co to jest z angielskiego: Microphone) 1. – wejście na mikrofon w karcie dświękowej. 2. – zwyczajnie mikrofon megaherc co znaczy.
Definicja Międzytwarz:
Co to jest polskie ustalenie na interfejs pochodzące z lat osiemdziesiątych, mające zastąpić angielskie ustalenie interface. Nie przyjęło się do j. polskiego – wzamian jest stosowane ustalenie „interfejs” megaherc słownik.
Definicja MIPS:
Co to jest Million Instruction Per Second – mln operacji na sekundę) – jednostka miary wydajności komputera. Podaje ona liczbę dyrektyw realizowanych poprzez niego pośrodku sekundy. Por. bogomips megaherc znaczenie.

Czym jest Megaherc znaczenie w Słownik Internet M .