Definicja Manipulator wychyłkowy co oznacza. Czym jest być polskim przykładem angielskiego.

Czy przydatne?

Definicja Wychyłkowy Manipulator

Co to jest MANIPULATOR WYCHYŁKOWY bardzo stare potoczne ustalenie dżojstika. Ustalenie miało być polskim przykładem angielskiego ustalenia joystick. Ustalenie nie przyjęło się w Polsce i zostało wyparte poprzez ustalenie „dżojstik”
Definicja Mozilla:
Co to jest przeglądarki internetowej Netscape Navigator spółki Netscape Communications. Aktualnie nazwę tę nosi projekt open source rozwoju Navigatora. Projekt został zapoczątkowany i jest stale wspierany manipulator wychyłkowy co znaczy.
Definicja Mobile Computing:
Co to jest obejmujące swym znaczeniam zdalne komunikowanie się komputerów. Dotyczy on połączenia mln komputerów w sieć dzięki kabli, czyli odnosi się do komputerów przenośnych, bezprzewodowej transmisji (drogą manipulator wychyłkowy krzyżówka.
Definicja Manual:
Co to jest książka obsługi gry i programu dołączona do oryginalnej wersji gier i programów. Zawiera wskazówki jak instalować, korzystać, grać, wymogi sprzętowe, cheaty, solucje, tipsy i tym podobne 2 manipulator wychyłkowy co to jest.
Definicja Mic:
Co to jest z angielskiego: Microphone) 1. – wejście na mikrofon w karcie dświękowej. 2. – zwyczajnie mikrofon manipulator wychyłkowy słownik.
Definicja MS:
Co to jest skrót od nazwy spółki Microsoft – taki przedrostek występuje w każdej nazwie programu autorstwa tej spółki manipulator wychyłkowy czym jest.

Czym jest Manipulator wychyłkowy znaczenie w Słownik Internet M .