Definicja Lurking co oznacza. Czym jest listach albo ekipach dyskusyjnych bez brania udziału w.

Czy przydatne?

Definicja Lurking

Co to jest LURKING zwyczaj czytania poczty elektronicznej albo artykułów na listach albo ekipach dyskusyjnych bez brania udziału w dyskusji. Wielu użytkowników spędza więcej czasu na czytanie niż na pisanie wypowiedzi, bo wydaje im się iż przynosi im to więcej zysków z faktu bycia biernym niż aktywnym uczestnikiem dyskusji. Dlatego także lurking nie jest potępiany, lecz szeroko akceptowany, a w nie wszystkich sytuacjach nawet wskazany – sporo grup zaleca lurking nowemu użytkownikowi, by zapoznał się ze specyfiką danej ekipy, aby poznał dane środowisko i reguły nim rządzące
Definicja Lesz Aleksander:
Co to jest i akcjonariusz spółki informatycznej Softbank SA, działającej od 1989 r., a będącej dziś największym w państwie dostawcą zintegrowanych mechanizmów informatycznych dla sektora finansowego. Lesz lurking co to jest.
Definicja Linux Lub Linuks:
Co to jest sieciowy i do tego darmowy mechanizm operacyjny. Mechanizm ten został stworzony poprzez Linusa Thorvaldsa. Pierwsza wersja Linuxa powstała w 1994 roku. Opiera się on na systemach unixowych, idealnie lurking definicja.
Definicja Logowanie:
Co to jest login, logon) – wejście do mechanizmu operacyjnego albo sieci komputerowej. Logowanie zwykle bazuje na podaniu nazwy użytkownika (login) i hasła celem identyfikacji. Hasło powinno być sekretne, z lurking co znaczy.
Definicja LISP:
Co to jest List Processing) – język programowania wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis. Użytkowany jest do analizy tekstów, obliczeń symbolicznych (nienumerycznych) i logicznych, sztucznej lurking słownik.
Definicja Liniatura Rastra:
Co to jest liczba rzędów albo linii punktów w obrazie rastrowym przypadającym na jednostkę długości, na ogół wyrażana w liniach na cal (lpi lurking znaczenie.

Czym jest Lurking znaczenie w Słownik Internet L .