Definicja Luminofor co oznacza. Czym jest czerwonego, zielonego i niebieskiego światła po.

Czy przydatne?

Definicja Luminofor

Co to jest LUMINOFOR substancja używana w monitorach, odpowiedzialna za emisję czerwonego, zielonego i niebieskiego światła po pobudzeniu poprzez wiązkę elektronów. Dzięki niemu powstaje obraz na ekranie monitora
Definicja Lead-In:
Co to jest R zwany wejściem, który jest umieszczany najpierw każdej sesji. Nie nanosi się tam od razu danych. Dopiero przy zamykaniu sesji w sektorze lead-in zapisuje się lista treści TOC (z angielskiego luminofor co znaczy.
Definicja LBA:
Co to jest z angielskiego: Large Buffering Address) – sposób liniowego adresowania sektorów dysku twardego luminofor krzyżówka.
Definicja Listing:
Co to jest wydruk kodu źródłowego programu luminofor co to jest.
Definicja LAN:
Co to jest Local Area Network) – lokalna sieć komputerowa, obejmująca swoim zasięgiem niewielki region, na przykład jedną firmę czy dom mieszkalny, gdzie połączono ze sobą komputery i inne urządzenia, na luminofor słownik.
Definicja Ladmin:
Co to jest Lamer + ADMINistrator) – niezbyt chlubne ustalenie stosowane poprzez hakerów określające administratora mechanizmu komputerowego, który jest odpowiedzialny za jego działanie i który zarabia za to luminofor czym jest.

Czym jest Luminofor znaczenie w Słownik Internet L .