Definicja LSB co oznacza. Czym jest bit (pierwszy z prawej) w liczbie dwójkowej. Słownik Lsb co to.

Czy przydatne?

Definicja Lsb

Co to jest LSB (z angielskiego: Least Significant Bit) – najmniej znaczny bit (pierwszy z prawej) w liczbie dwójkowej
Definicja Lag:
Co to jest transmisji na kanale na IRC z jednego serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż informacja osoby podłączonej do jednego serwera dotrze do użytkownika innego serwera po 15 sekundach lsb co to jest.
Definicja Linia Dzierżawiona:
Co to jest leased line) – stałe połączenie telekomunikacyjne między dwoma odległymi punktami. Linia taka może mieć różną przepustowość i w zależności od niej cenę. Cena zależy także od długości takiej linii, z lsb definicja.
Definicja Lamer:
Co to jest ustalenie na początkującego użytkownika komputera, który uważa, iż wie o sporo więcej niż jest w rzeczywistości i chwali się tym dookoła. Lubi pouczać innych użytkowników, w szczególności tych w lsb co znaczy.
Definicja Lpi:
Co to jest Lines Per Inch) – tak zwany liniatura, ustala gęstość – w punktach na cal – rastra poligraficznego, który służy do odwzorowania przedmiotów (odcieni) półtonowych na urządzeniu wyjściowym. W lsb słownik.
Definicja Line-In:
Co to jest typ gniazda w karcie dświękowej wykorzystywany do nagrywania na komputer dświęków na przykład z magnetofonu lsb znaczenie.

Czym jest LSB znaczenie w Słownik Internet L .