Definicja LPX co oznacza. Czym jest konstrukcyjny płyt głównych. Użytkowany jest w pierwszej.

Czy przydatne?

Definicja Lpx

Co to jest LPX (z angielskiego: Low Profile eXtension) – standard konstrukcyjny płyt głównych. Użytkowany jest w pierwszej kolejności w firmowych zestawach komputerowych wyposażanych w różne warianty obudowy desktop (Slim i Extra Slim). Małe rozmiary płyt i odpowiadające im obudowy, były podyktowane dążeniem producentów do jak najniższych wydatków produkcji. Ich fundamentalną właściwością był brak złączy dla kart rozszerzających, alternatywę rozbudowy stanowiła dopiero oddzielna karta (tak zwany riser card), zawierająca dopiero odpowiednie wyprowadzenia dla kart rozszerzających. Gniazda portów szeregowych i równoległych i złącza do podłączenia myszy i klawiatury stanowiły integralną część samej płyty
Definicja Literówka:
Co to jest wpisana nazwa strony internetowej na przykład zamiast poprawnej yahoo.com, internauta wpisuje na przykład yajoo.com. Literówki to jeden z fundamentalnych sposobów zarabiania na domenach, gdyż lpx co to jest.
Definicja Land:
Co to jest kompaktowej (CD, DVD czy BD) zapisane są w formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc przerw między wgłębieniami. Gdy promień lasera natrafi na region bez zagłębień (land lpx definicja.
Definicja LSB:
Co to jest z angielskiego: Least Significant Bit) – najmniej znaczny bit (pierwszy z prawej) w liczbie dwójkowej lpx co znaczy.
Definicja Ladmin:
Co to jest Lamer + ADMINistrator) – niezbyt chlubne ustalenie stosowane poprzez hakerów określające administratora mechanizmu komputerowego, który jest odpowiedzialny za jego działanie i który zarabia za to lpx słownik.
Definicja LZW:
Co to jest Lempel Zif Welsh) – algorytm kompresji poświęcony dla obrazów bitmapowych. LZW jest kompresją bezstratną – mimo pomniejszenia objętości pliku graficznego zachowana jest pełna wiadomość o geometrii i lpx znaczenie.

Czym jest LPX znaczenie w Słownik Internet L .