Definicja Lotus co oznacza. Czym jest wypuścił arkusz kalkulacyjny Lotus 1-2-3, który opanował.

Czy przydatne?

Definicja Lotus

Co to jest LOTUS amerykański producent oprogramowania. W latach 80-tych wypuścił arkusz kalkulacyjny Lotus 1-2-3, który opanował ówczesny rynek. Od 1996 r Lotus jest własnością spółki IBM
Definicja LIFO:
Co to jest z angielskiego: Last-In-First-Out) – „ostatni na wejściu – pierwszy na wyjściu” tryb kolejkowania danych użytkowany dla przyspieszenia transmisji danych lotus co to jest.
Definicja Linus Torvalds:
Co to jest Linus Torvalds - artysta Linuxa i wielu aplikacji dla tego mechanizmu. Opracował on także metodę badania szybkości komputera zwaną bogomips lotus definicja.
Definicja LABEL:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do tworzenia, zmieniania albo usuwania etykiety dysku.Składnia polecenia wygląda tak lotus co znaczy.
Definicja Lpi:
Co to jest Lines Per Inch) – tak zwany liniatura, ustala gęstość – w punktach na cal – rastra poligraficznego, który służy do odwzorowania przedmiotów (odcieni) półtonowych na urządzeniu wyjściowym. W lotus słownik.
Definicja Lurking:
Co to jest poczty elektronicznej albo artykułów na listach albo ekipach dyskusyjnych bez brania udziału w dyskusji. Wielu użytkowników spędza więcej czasu na czytanie niż na pisanie wypowiedzi, bo wydaje im się lotus znaczenie.

Czym jest Lotus znaczenie w Słownik Internet L .