Definicja Lorem ipsum dolor sit amet co oznacza. Czym jest systemie pomocy programu Mucrosoft Word.

Czy przydatne?

Definicja Lorem ipsum dolor sit amet

Co to jest LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET zdanie „Lorem ipsum dolor sit amet…” pojawiło się w systemie pomocy programu Mucrosoft Word. Zdanie to było zdaniem łacińskim, chociaż teraz nie niesie ono żadnego sensu. Mimo tego zdanie to ma jednak własną długą historię i wniosło sporo w historię typografii i druku. „Lorem ipsum dolor sit amet…” było stosowane poprzez typografów do ukazywania wyróżniających cech danego fontu albo czcionki, na przykład odległości liter, grubości linii etc.
Tekst ten to wymieszany fragment dzieła Cycerona z 45 roku przed naszą erą
Fragment „Lorem ipsum…” stosowany jest do prezentacji szablonów stron internetowych i stron czasopism, gdzie w miejsce docelowego tekstu wstawia się ten właśnie fragment łaciński
Definicja Lens Flaring Lub Odbicie Soczewkowe:
Co to jest przetwarzania grafiki użytkowany w grach komputerowych, w szczególności grach samochodowych. Bazuje on na ukazaniu realistycznego zachowania się światła względem szyby, lornetki, obiektywu i jego lorem ipsum dolor sit amet co to jest.
Definicja Line-In:
Co to jest typ gniazda w karcie dświękowej wykorzystywany do nagrywania na komputer dświęków na przykład z magnetofonu lorem ipsum dolor sit amet definicja.
Definicja Ladmin:
Co to jest Lamer + ADMINistrator) – niezbyt chlubne ustalenie stosowane poprzez hakerów określające administratora mechanizmu komputerowego, który jest odpowiedzialny za jego działanie i który zarabia za to lorem ipsum dolor sit amet co znaczy.
Definicja Land:
Co to jest kompaktowej (CD, DVD czy BD) zapisane są w formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc przerw między wgłębieniami. Gdy promień lasera natrafi na region bez zagłębień (land lorem ipsum dolor sit amet słownik.
Definicja Link Wychodzący Lub Outbound Link:
Co to jest kieruje użytkownika poza obręb danego serwisu. Zbyt spora liczba linków wychodzących wpływa negatywnie na współczynnik PageRank strony – a więc jej ocenę poprzez wyszukiwarkę. Strony zawierające same lorem ipsum dolor sit amet znaczenie.

Czym jest Lorem ipsum dolor sit amet znaczenie w Słownik Internet L .