Definicja LISP co oznacza. Czym jest wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis.

Czy przydatne?

Definicja Lisp

Co to jest LISP (z angielskiego: List Processing) – język programowania wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis. Użytkowany jest do analizy tekstów, obliczeń symbolicznych (nienumerycznych) i logicznych, sztucznej inteligencji. LISP charakteryzuje się składnią zawierającą bardzo sporą liczbę nawiasów
Definicja Linia Dzierżawiona:
Co to jest leased line) – stałe połączenie telekomunikacyjne między dwoma odległymi punktami. Linia taka może mieć różną przepustowość i w zależności od niej cenę. Cena zależy także od długości takiej linii, z lisp co to jest.
Definicja Lexmark:
Co to jest Lexmark to globalny producent i dostawca rozwiązań i produktów przydzielonych do drukowania: urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek laserowych, atramentowych i igłowych, a również materiałów lisp definicja.
Definicja Lag:
Co to jest transmisji na kanale na IRC z jednego serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż informacja osoby podłączonej do jednego serwera dotrze do użytkownika innego serwera po 15 sekundach lisp co znaczy.
Definicja Lampka Mirosław:
Co to jest udziałowców firmy STGroup, zajmującej się dystrybucją zaawansowanych technologii informatycznych. Spółka powstała na bazie stworzonej w 1985 r. firmy Soft-tronik. W 1998 r. wymieniła nazwę na STGroup lisp słownik.
Definicja Link Wychodzący Lub Outbound Link:
Co to jest kieruje użytkownika poza obręb danego serwisu. Zbyt spora liczba linków wychodzących wpływa negatywnie na współczynnik PageRank strony – a więc jej ocenę poprzez wyszukiwarkę. Strony zawierające same lisp znaczenie.

Czym jest LISP znaczenie w Słownik Internet L .