Definicja LISP co oznacza. Czym jest wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis.

Czy przydatne?

Definicja Lisp

Co to jest LISP (z angielskiego: List Processing) – język programowania wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis. Użytkowany jest do analizy tekstów, obliczeń symbolicznych (nienumerycznych) i logicznych, sztucznej inteligencji. LISP charakteryzuje się składnią zawierającą bardzo sporą liczbę nawiasów
Definicja LABEL:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do tworzenia, zmieniania albo usuwania etykiety dysku.Składnia polecenia wygląda tak lisp co znaczy.
Definicja Login:
Co to jest nazwa użytkownika użytkowana w razie próby dostępu do zasobów komputera, mechanizmu operacyjnego, sieci komputerowych i lisp krzyżówka.
Definicja Listing:
Co to jest wydruk kodu źródłowego programu lisp co to jest.
Definicja LightScribe:
Co to jest LightScribe umieszczane na napędach obsługujących tą technologię - technologia umożliwiająca nanoszenie etykiet w formie napisów albo obrazów na wierzchnią część płyt CD-R i DVD-R. Technologia ta lisp słownik.
Definicja Link Popularity:
Co to jest oceny jakości stron internetowych dla potrzeb wyszukiwarek internetowych, oparty na badaniu wzajemnego powiązania stron dzięki hiperłączy (linków). PageRank użyty w Google był pierwszym i w lisp czym jest.

Czym jest LISP znaczenie w Słownik Internet L .