Definicja Liniatura rastra co oznacza. Czym jest przypadającym na jednostkę długości, na ogół.

Czy przydatne?

Definicja Rastra Liniatura

Co to jest LINIATURA RASTRA liczba rzędów albo linii punktów w obrazie rastrowym przypadającym na jednostkę długości, na ogół wyrażana w liniach na cal (lpi)
Definicja Linia Dzierżawiona:
Co to jest leased line) – stałe połączenie telekomunikacyjne między dwoma odległymi punktami. Linia taka może mieć różną przepustowość i w zależności od niej cenę. Cena zależy także od długości takiej linii, z liniatura rastra co znaczy.
Definicja Lag:
Co to jest transmisji na kanale na IRC z jednego serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż informacja osoby podłączonej do jednego serwera dotrze do użytkownika innego serwera po 15 sekundach liniatura rastra krzyżówka.
Definicja Logowanie:
Co to jest login, logon) – wejście do mechanizmu operacyjnego albo sieci komputerowej. Logowanie zwykle bazuje na podaniu nazwy użytkownika (login) i hasła celem identyfikacji. Hasło powinno być sekretne, z liniatura rastra co to jest.
Definicja Lpi:
Co to jest Lines Per Inch) – tak zwany liniatura, ustala gęstość – w punktach na cal – rastra poligraficznego, który służy do odwzorowania przedmiotów (odcieni) półtonowych na urządzeniu wyjściowym. W liniatura rastra słownik.
Definicja LSB:
Co to jest z angielskiego: Least Significant Bit) – najmniej znaczny bit (pierwszy z prawej) w liczbie dwójkowej liniatura rastra czym jest.

Czym jest Liniatura rastra znaczenie w Słownik Internet L .