Definicja Librypt co oznacza. Czym jest uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Librypt jest.

Czy przydatne?

Definicja Librypt

Co to jest LIBRYPT zabezpieczenie przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Librypt jest zabezpieczeniem podobnym w zasadzie działania do SecuRom. Różnicą jest zastosowanie 16-bitowego klucza, który znajduje się w subkanale. W subkanale są umieszczane dodatkowe dane gdzie konsola PSX (nieprzerobiona) weryfikuje płytę CD. Weryfikacja płyty CD trwa bardzo krótko, gdyż konsola Sony PlayStation sprawdza tylko wybrane sektory, które są zapisane w bootblocku płyty z grą dla tej konsoli. By poprawnie wykonać kopie bezpieczeństwa takiej gry należy posiadać nagrywarkę w pełni obsługującą zapis subkanału 96 bajtowego i posiadać CD-ROM mogący odczytać ten subkanał. Najlepszymi urządzeniami do tego celu są napędy Plextora i Toshiby (odczyt), i nagrywarki obsługujące zapis 96-bajtowego subkanału. Przerobiona konsola PSX nie jest w stanie odczytać żadnego subkanału gdyż chip wbudowany do konsoli PSX uniemożliwia odczytanie subkanału zwracając same zera programowi weryfikującemu. Dlatego program weryfikujący „myśli”, iż napęd nie jest w stanie odczytać poprawnie subkanału i kontynuuje uruchamianie gry. Przykłady zabezpieczonych gier: prawie każda gra na Sony Playstation. Por. Physical Errors, SecuROM, Illegal TOC, Dummy files, Key2Audio, LaserLock, Librypt, SafeAudio, SafeDisc, SafeDisc 2, Tages, CD-Check, Cactus Data Shield. UWAGA! TWORZENIE I UŻYWANIE NIELEGALNYCH KOPII PROGRAMÓW JEST NIELEGALNE.Hasło przygotowane opierając się na materiałów pochodzących z serwisu CDRInfo.pl (http://www.cdrinfo.pl/)
Definicja LBM:
Co to jest z angielskiego: Left Bottom Mouse) – skrót oznaczający lewy klawisz myszki librypt co to jest.
Definicja LHA:
Co to jest dostępny program do kompresji danych. Pliki skompresowane tym programem mają rozszerzenie pliku LZH librypt definicja.
Definicja l2:
Co to jest Level 2 – pamięć drugiego poziomu) – rodzaj pamięci cache procesora, umieszczonej na osobnym chipie (na przykład na specjalnej karcie rozszerzeń). Pamięć L2 jest szybsza niż zwyczajna pamięć RAM librypt co znaczy.
Definicja LightScribe:
Co to jest LightScribe umieszczane na napędach obsługujących tą technologię - technologia umożliwiająca nanoszenie etykiet w formie napisów albo obrazów na wierzchnią część płyt CD-R i DVD-R. Technologia ta librypt słownik.
Definicja Laser:
Co to jest Light Amplification aby Stimulated Emission of Radiation – wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania) – urządzenie będące śródłem promieniowania elektromagnetycznego z zakresu od librypt znaczenie.

Czym jest Librypt znaczenie w Słownik Internet L .