Definicja LaserLock co oznacza. Czym jest uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt przygotowane.

Czy przydatne?

Definicja Laserlock

Co to jest LASERLOCK zabezpieczenie przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt przygotowane poprzez firmę MLS LaserLock International. Zabezpieczenie LaserLock jest w tej chwili najprostszym do obejścia zabezpieczeniem. Płyta zabezpieczona LaserLock-iem zawiera schowany folder LaserLock, a w nim pliki LaserLock.in, LaserLock.0??. Pliku LaserLock.in nie można skopiować, gdyż przewarzająca część błędów znajdujących się na zabezpieczonej płycie CD (w pierwszych 3% CD) jest umieszczonych w obszarze tego pliku. Błędy na CD są uzyskiwane przez wyłączenie lasera wypalającego płytę „matkę” w trakcie masteringu CD w tłoczni. Program weryfikujący sprawdza ten plik, a nie płytę CD. Między błędnymi sektorami umieszczonymi na CD nie ma jakichkolwiek poprawnych sektorów (tak jak w SafeDisc) co ułatwia wykonanie kopii takiej płyty CD. Plik zabezpieczony *exe nie jest szyfrowany żadnym szczególnym kluczem (jest on tylko umieszczany w zasobach pliku weryfikującego). By wykonać kopię tak zabezpieczonej płyty CD wystarczy użyć dowolnego programu umożliwiającego zgranie błędnych sektorów. Najwspanialszym programem do tego celu jest CloneCD i pakiet BlindWrite Suite. Czasami czas tworzenia obrazu płyt może trwać nawet 24 godziny (to jest zależne od właściwości napędu użytego jako czytnika). Prawidłową kopię płyty zabezpieczonej LaserLock’iem można również wykonać przy użyciu nagrywarki nie obsługującej DAO RAW (wystarczy SAO RAW). Zabezpieczona płyta nie zawiera jakichkolwiek modyfikacji w TOC. W dzisiejszych czasach to jest jedno najprymitywniejszych zabezpieczeń używanych poprzez nie wszystkich dystrybutorów płyt CD. Przykłady zabezpieczonych płyt CD: Hugo – Tropikalna Wyspa, Dino Crisis, Messiah, MDK 2. Por. Physical Errors, SecuROM, Illegal TOC, Dummy files, Key2Audio, LaserLock, Librypt, SafeAudio, SafeDisc, SafeDisc 2, Tages, CD-Check, Cactus Data Shield. UWAGA! TWORZENIE I UŻYWANIE NIELEGALNYCH KOPII PROGRAMÓW JEST NIELEGALNE.Hasło przygotowane opierając się na materiałów pochodzących z serwisu CDRInfo.pl (http://www.cdrinfo.pl/)
Definicja l1:
Co to jest Level 1 – pamięć pierwszego poziomu) – rodzaj pamięci cache, wbudowanej w procesor. Pamięć L1 jest szybsza niż zwyczajna pamięć RAM. Jeżeli procesor może znaleść dane, które będą mu potrzebne przy laserlock co to jest.
Definicja Lamprecht Christopher Matthew:
Co to jest słynny haker. „Minor Threat” a więc „Niewielkie Zagrożenie” – ten pseud. mówi sam za siebie. Tak postrzegał własną działalność pierwszy haker odcięty sa własne uczynki od laserlock definicja.
Definicja LAN:
Co to jest Local Area Network) – lokalna sieć komputerowa, obejmująca swoim zasięgiem niewielki region, na przykład jedną firmę czy dom mieszkalny, gdzie połączono ze sobą komputery i inne urządzenia, na laserlock co znaczy.
Definicja Liteware:
Co to jest dystrybuowane oprogramowanie, którego wersja posiada mniejsze możliwości niż jego płatna wersja. Liteware jest regularnie tworzony, by zapewnić potencjalnemu użytkownikowi przykład programu, aby laserlock słownik.
Definicja Local Bus:
Co to jest jeden ze standardów magistrali danych opisujący, w jaki sposób dzieje się zamiana informacji pomiędzy procesorem a kartami rozszerzeń laserlock znaczenie.

Czym jest LaserLock znaczenie w Słownik Internet L .