Definicja Land co oznacza. Czym jest formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc.

Czy przydatne?

Definicja Land

Co to jest LAND dane na płycie kompaktowej (CD, DVD czy BD) zapisane są w formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc przerw między wgłębieniami. Gdy promień lasera natrafi na region bez zagłębień (land), wówczas aluminiowa powierzchnia spowoduje jego odbicie w kierunku fototranzystora. Jeżeli jednak światło trafi w e wgłębienie – promień zostanie tak odchylony, iż nie powróci już do odbiornika sygnału. Tak zakodowany ciąg informacji jest odczytywany poprzez skomplikowany układ elektroniczny, który w dalszym ciągu przekształca go w standardowe zbiory danych. Gdyby do oznaczania pojedynczych bitów na CD-ROM-ie używane były następne zmiany obszarów pit i land, to w razie większości nośników ich odczyt byłby praktycznie niemożliwy. Już gdyż niewielkie zarysowania płyty, utrudniające odczyt nośnika, powodowałyby zniekształcenie zapisanych informacji. Z tego także względu dane na płycie CD są zapisywane wg innego schematu. Ogólnie rzecz ujmując, jeżeli obszary pit i land zmieniają się często, to elektroniczny układ interpretuje je jako następne zera logiczne. Dopiero zmiana sekwencji skutkuje zdekodowanie logicznej jedynki. W razie płyty CD wgłębienie ma ok. 125 nm głębokości przy 500 nm szerokości, zaś jego długość waha się od 850 nm do 3.5 µm
Definicja Logowanie:
Co to jest login, logon) – wejście do mechanizmu operacyjnego albo sieci komputerowej. Logowanie zwykle bazuje na podaniu nazwy użytkownika (login) i hasła celem identyfikacji. Hasło powinno być sekretne, z land co znaczy.
Definicja Lojalność:
Co to jest użytkownika to jest stopień przywiązania użytkowników do witryny. Wskaźnikiem lojalności użytkownika w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład w Stat24.pl) jest liczba wizyt land krzyżówka.
Definicja Lampka Mirosław:
Co to jest udziałowców firmy STGroup, zajmującej się dystrybucją zaawansowanych technologii informatycznych. Spółka powstała na bazie stworzonej w 1985 r. firmy Soft-tronik. W 1998 r. wymieniła nazwę na STGroup land co to jest.
Definicja Liquid:
Co to jest płyn) – ice, jello i liquid to trzy związane ze sobą terminy opisujące trzy propozycje kontrolowania odpowiedniego umiejscowienia przedmiotów na stronie WWW. Gdyż użytkownik przeglądarki internetowej land słownik.
Definicja LAN:
Co to jest Local Area Network) – lokalna sieć komputerowa, obejmująca swoim zasięgiem niewielki region, na przykład jedną firmę czy dom mieszkalny, gdzie połączono ze sobą komputery i inne urządzenia, na land czym jest.

Czym jest Land znaczenie w Słownik Internet L .