Definicja Land co oznacza. Czym jest formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc.

Czy przydatne?

Definicja Land

Co to jest LAND dane na płycie kompaktowej (CD, DVD czy BD) zapisane są w formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc przerw między wgłębieniami. Gdy promień lasera natrafi na region bez zagłębień (land), wówczas aluminiowa powierzchnia spowoduje jego odbicie w kierunku fototranzystora. Jeżeli jednak światło trafi w e wgłębienie – promień zostanie tak odchylony, iż nie powróci już do odbiornika sygnału. Tak zakodowany ciąg informacji jest odczytywany poprzez skomplikowany układ elektroniczny, który w dalszym ciągu przekształca go w standardowe zbiory danych. Gdyby do oznaczania pojedynczych bitów na CD-ROM-ie używane były następne zmiany obszarów pit i land, to w razie większości nośników ich odczyt byłby praktycznie niemożliwy. Już gdyż niewielkie zarysowania płyty, utrudniające odczyt nośnika, powodowałyby zniekształcenie zapisanych informacji. Z tego także względu dane na płycie CD są zapisywane wg innego schematu. Ogólnie rzecz ujmując, jeżeli obszary pit i land zmieniają się często, to elektroniczny układ interpretuje je jako następne zera logiczne. Dopiero zmiana sekwencji skutkuje zdekodowanie logicznej jedynki. W razie płyty CD wgłębienie ma ok. 125 nm głębokości przy 500 nm szerokości, zaś jego długość waha się od 850 nm do 3.5 µm
Definicja Link Popularity:
Co to jest oceny jakości stron internetowych dla potrzeb wyszukiwarek internetowych, oparty na badaniu wzajemnego powiązania stron dzięki hiperłączy (linków). PageRank użyty w Google był pierwszym i w land co to jest.
Definicja Line-In:
Co to jest typ gniazda w karcie dświękowej wykorzystywany do nagrywania na komputer dświęków na przykład z magnetofonu land definicja.
Definicja Long Run:
Co to jest wprowadzona poprzez firmę Transmeta w swoich procesorach dla komputerów przenośnych. To jest metoda pozwalająca na oszczędność energii. Kiedy komputer przenośny czerpie energię z baterii, procesor land co znaczy.
Definicja Lesz Aleksander:
Co to jest i akcjonariusz spółki informatycznej Softbank SA, działającej od 1989 r., a będącej dziś największym w państwie dostawcą zintegrowanych mechanizmów informatycznych dla sektora finansowego. Lesz land słownik.
Definicja Link Baiting:
Co to jest zarzucanie przynęty na link) – jest terminem opisującym sporo zróżnicowanych działań mających jeden wspólny cel: zdobycie darmowych linków do naszej strony. Sposób ich zdobycia pozostaje właściwie land znaczenie.

Czym jest Land znaczenie w Słownik Internet L .