Definicja Lamer co oznacza. Czym jest komputera, który uważa, iż wie o sporo więcej niż jest w.

Czy przydatne?

Definicja Lamer

Co to jest LAMER niekorzystne ustalenie na początkującego użytkownika komputera, który uważa, iż wie o sporo więcej niż jest w rzeczywistości i chwali się tym dookoła. Lubi pouczać innych użytkowników, w szczególności tych w najwyższym stopniu zaawansowanych, dlatego także nie jest lubiany pośród ich grona. Na pytania zadane mu poprzez innych użytkowników odpowiada zdawkowo albo dziwi się jak można czegoś nie wiedzieć. Por. newbie
Definicja LISP:
Co to jest List Processing) – język programowania wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis. Użytkowany jest do analizy tekstów, obliczeń symbolicznych (nienumerycznych) i logicznych, sztucznej lamer co to jest.
Definicja Link Baiting:
Co to jest zarzucanie przynęty na link) – jest terminem opisującym sporo zróżnicowanych działań mających jeden wspólny cel: zdobycie darmowych linków do naszej strony. Sposób ich zdobycia pozostaje właściwie lamer definicja.
Definicja Luminofor:
Co to jest substancja używana w monitorach, odpowiedzialna za emisję czerwonego, zielonego i niebieskiego światła po pobudzeniu poprzez wiązkę elektronów. Dzięki niemu powstaje obraz na ekranie monitora lamer co znaczy.
Definicja Ladmin:
Co to jest Lamer + ADMINistrator) – niezbyt chlubne ustalenie stosowane poprzez hakerów określające administratora mechanizmu komputerowego, który jest odpowiedzialny za jego działanie i który zarabia za to lamer słownik.
Definicja Login:
Co to jest nazwa użytkownika użytkowana w razie próby dostępu do zasobów komputera, mechanizmu operacyjnego, sieci komputerowych i lamer znaczenie.

Czym jest Lamer znaczenie w Słownik Internet L .