Definicja Lag co oznacza. Czym jest serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż.

Czy przydatne?

Definicja Lag

Co to jest LAG to jest opóśnienie transmisji na kanale na IRC z jednego serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż informacja osoby podłączonej do jednego serwera dotrze do użytkownika innego serwera po 15 sekundach
Definicja LHA:
Co to jest dostępny program do kompresji danych. Pliki skompresowane tym programem mają rozszerzenie pliku LZH lag co to jest.
Definicja Lead-Out:
Co to jest wyjściem znaczy fizyczny koniec sesji na płycie CD-R i jest nagrywana zawsze wspólnie z sekcją lead-in. Wyjątek stanowi tryb DAO. Pierwszy nagrany na krążku CD-R lead-out zajmuje 6750 sektorów (13 MB lag definicja.
Definicja Liczba Odsłon:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest liczba odsłon wykonanych poprzez użytkowników w wybranym przedziale czasu lag co znaczy.
Definicja Linia Dzierżawiona:
Co to jest leased line) – stałe połączenie telekomunikacyjne między dwoma odległymi punktami. Linia taka może mieć różną przepustowość i w zależności od niej cenę. Cena zależy także od długości takiej linii, z lag słownik.
Definicja LabelFlash:
Co to jest LabelFlash - technologia umożliwiająca nanoszenie etykiet w formie napisów albo obrazów na wierzchnią część płyt DVD. Technologia ta została przygotowana poprzez Yamaha Corporation i Fuji Photo Video lag znaczenie.

Czym jest Lag znaczenie w Słownik Internet L .