Definicja Ladmin co oznacza. Czym jest ustalenie stosowane poprzez hakerów określające.

Czy przydatne?

Definicja Ladmin

Co to jest LADMIN (z angielskiego: Lamer + ADMINistrator) – niezbyt chlubne ustalenie stosowane poprzez hakerów określające administratora mechanizmu komputerowego, który jest odpowiedzialny za jego działanie i który zarabia za to ogromne kapitał. Pochodzi od połączenia dwóch zupełnie odmiennych znaczeniowo wyrazów lamer i admin. Ustalenie to wynika z zazdrości o wysokie zarobki administratorów i przekonania hakerów o braku zdolności administratorów
Definicja LCD Lub Ekran Ciekłokrystaliczny:
Co to jest Liquid Crystal Display – wyświetlacz ciekłokrystaliczny) – przetwornik sygnału elektrycznego na sygnał wizyjny. Wyświetlacze te zbudowane są z substancji zwanych ciekłymi kryształami o strukturze ladmin co to jest.
Definicja Long Run:
Co to jest wprowadzona poprzez firmę Transmeta w swoich procesorach dla komputerów przenośnych. To jest metoda pozwalająca na oszczędność energii. Kiedy komputer przenośny czerpie energię z baterii, procesor ladmin definicja.
Definicja Linus Torvalds:
Co to jest Linus Torvalds - artysta Linuxa i wielu aplikacji dla tego mechanizmu. Opracował on także metodę badania szybkości komputera zwaną bogomips ladmin co znaczy.
Definicja Lurking:
Co to jest poczty elektronicznej albo artykułów na listach albo ekipach dyskusyjnych bez brania udziału w dyskusji. Wielu użytkowników spędza więcej czasu na czytanie niż na pisanie wypowiedzi, bo wydaje im się ladmin słownik.
Definicja LaserLock:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt przygotowane poprzez firmę MLS LaserLock International. Zabezpieczenie LaserLock jest w tej chwili ladmin znaczenie.

Czym jest Ladmin znaczenie w Słownik Internet L .