Definicja L2 co oznacza. Czym jest rodzaj pamięci cache procesora, umieszczonej na osobnym chipie.

Czy przydatne?

Definicja L2

Co to jest L2 (z angielskiego: Level 2 – pamięć drugiego poziomu) – rodzaj pamięci cache procesora, umieszczonej na osobnym chipie (na przykład na specjalnej karcie rozszerzeń). Pamięć L2 jest szybsza niż zwyczajna pamięć RAM. Jeżeli procesor może znaleść dane, które będą mu potrzebne przy wykonywaniu następnej operacji, to kopiuje te dane z pamięci operacyjnej do pamięci cache, dzięki czemu może skrócić czas wykonywania następnej operacji. Przeważnie spotykanym rozmiarem pamięci L2 jest 1024 KB (1 MB). Por. L1
Definicja Landscape:
Co to jest poziome ustawienie papieru do drukowania. Por. portrait l2 co to jest.
Definicja LISP:
Co to jest List Processing) – język programowania wysokiego poziomu poświęcony do przetwarzaniu typu spis. Użytkowany jest do analizy tekstów, obliczeń symbolicznych (nienumerycznych) i logicznych, sztucznej l2 definicja.
Definicja Luminofor:
Co to jest substancja używana w monitorach, odpowiedzialna za emisję czerwonego, zielonego i niebieskiego światła po pobudzeniu poprzez wiązkę elektronów. Dzięki niemu powstaje obraz na ekranie monitora l2 co znaczy.
Definicja Lotus:
Co to jest amerykański producent oprogramowania. W latach 80-tych wypuścił arkusz kalkulacyjny Lotus 1-2-3, który opanował ówczesny rynek. Od 1996 r Lotus jest własnością spółki IBM l2 słownik.
Definicja Librypt:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Librypt jest zabezpieczeniem podobnym w zasadzie działania do SecuRom. Różnicą jest zastosowanie 16-bitowego l2 znaczenie.

Czym jest L2 znaczenie w Słownik Internet L .