Definicja L1 co oznacza. Czym jest rodzaj pamięci cache, wbudowanej w procesor. Pamięć L1 jest.

Czy przydatne?

Definicja L1

Co to jest L1 (z angielskiego: Level 1 – pamięć pierwszego poziomu) – rodzaj pamięci cache, wbudowanej w procesor. Pamięć L1 jest szybsza niż zwyczajna pamięć RAM. Jeżeli procesor może znaleść dane, które będą mu potrzebne przy wykonywaniu następnej operacji, to kopiuje te dane z pamięci operacyjnej do pamięci cache, dzięki czemu może skrócić czas wykonywania następnej operacji. W modelu procesora MMX marki Intel rozmiar pamięci L1 wynosiła 32 tysiące bajtów. Por. L2
Definicja Lag:
Co to jest transmisji na kanale na IRC z jednego serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż informacja osoby podłączonej do jednego serwera dotrze do użytkownika innego serwera po 15 sekundach l1 co znaczy.
Definicja LMS:
Co to jest Last Man Standing) – odmiana gry multiplayer (znana z Unreal Tournament) – na planszy jest od 2 albo więcej graczy i określony czas na przykład 5 min – poprzez ten czas zasady gry są takie jak w l1 krzyżówka.
Definicja Loader:
Co to jest dotyczy komputerów 8-bitowych. To jest program wspomagający wczytywanie programu właściwego z nośnika analogowego (streamer albo kaseta magnetofonowa). Zwykle loader można było ominąć przewijając l1 co to jest.
Definicja LaserLock:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt przygotowane poprzez firmę MLS LaserLock International. Zabezpieczenie LaserLock jest w tej chwili l1 słownik.
Definicja Logowanie:
Co to jest login, logon) – wejście do mechanizmu operacyjnego albo sieci komputerowej. Logowanie zwykle bazuje na podaniu nazwy użytkownika (login) i hasła celem identyfikacji. Hasło powinno być sekretne, z l1 czym jest.

Czym jest L1 znaczenie w Słownik Internet L .