Definicja L1 co oznacza. Czym jest rodzaj pamięci cache, wbudowanej w procesor. Pamięć L1 jest.

Czy przydatne?

Definicja L1

Co to jest L1 (z angielskiego: Level 1 – pamięć pierwszego poziomu) – rodzaj pamięci cache, wbudowanej w procesor. Pamięć L1 jest szybsza niż zwyczajna pamięć RAM. Jeżeli procesor może znaleść dane, które będą mu potrzebne przy wykonywaniu następnej operacji, to kopiuje te dane z pamięci operacyjnej do pamięci cache, dzięki czemu może skrócić czas wykonywania następnej operacji. W modelu procesora MMX marki Intel rozmiar pamięci L1 wynosiła 32 tysiące bajtów. Por. L2
Definicja LMS:
Co to jest Last Man Standing) – odmiana gry multiplayer (znana z Unreal Tournament) – na planszy jest od 2 albo więcej graczy i określony czas na przykład 5 min – poprzez ten czas zasady gry są takie jak w l1 co to jest.
Definicja Ładowanie:
Co to jest z angielskiego: loading) – by dane mogły być przetwarzane, muszą być na początku kopiowane z dysku albo innego nośnika do pamięci operacyjnej l1 definicja.
Definicja Landscape:
Co to jest poziome ustawienie papieru do drukowania. Por. portrait l1 co znaczy.
Definicja Land:
Co to jest kompaktowej (CD, DVD czy BD) zapisane są w formie wgłębień (tak zwany pit) i pól (tak zwany land), a więc przerw między wgłębieniami. Gdy promień lasera natrafi na region bez zagłębień (land l1 słownik.
Definicja LSB:
Co to jest z angielskiego: Least Significant Bit) – najmniej znaczny bit (pierwszy z prawej) w liczbie dwójkowej l1 znaczenie.

Czym jest L1 znaczenie w Słownik Internet L .