Definicja Kazaa co oznacza. Czym jest sieci FastTrack. Jako jeden z pierwszych tego typu programów.

Czy przydatne?

Definicja Kazaa

Co to jest KAZAA (pełna nazwa Kazaa Media Desktop) – to program typu p2p sieci FastTrack. Jako jeden z pierwszych tego typu programów stał się bardzo dostępny (jeżeli nie najpopularniejszy w historii, a wręcz stał się synonimem sieci p2p), mimo rozpowszechniania wraz z oprogramowaniem adware i spyware. Sama sieć jest wypierana poprzez inne protokoły (na przykład BitTorrent).
Producent programu Kazaa, spółka Sharman Networks wygrała sądowy mechanizm o legalność oprogramowania. W wersji 3.0 zablokowano jednak sposobność ściągania plików muzycznych na przykład .mp3 czy .wav
Definicja Keyword Insertion Tool:
Co to jest Google AdWords, które pozwala użytkować wyraz najważniejsze wyszukiwane poprzez użytkownika jako cześć tekstu reklamowanego linku sponsorowanego. Jeżeli użytkownik wpisze dane wyraz najważniejsze w kazaa co znaczy.
Definicja Klick & Play:
Co to jest przygotowany poprzez angielską firmę EuroPress Software, wydany w 1994. Pozwala na tworzenie różnego rodzaju gier komputerowych przydzielonych dla środowiska Windows, bez znajomości zasad kazaa krzyżówka.
Definicja Koń Trojański Lub Trojan:
Co to jest programik dołączany do załącznika poczty elektronicznej albo jakiegoś programu. Działa on bardzo podobnie do swego starogreckiego pierwowzoru konia trojańskiego z „Iliady” Homera – w owym koniu kazaa co to jest.
Definicja Kerning:
Co to jest specyficzne odstępy pomiędzy dwoma znakami w wyrazie. Użytkowane dla wybranych par znaków w celu uniknięcia optycznie śle wyglądających zbitek ze zbyt małymi albo za sporymi odstępami pomiędzy znakami kazaa słownik.
Definicja Kineskop:
Co to jest optoelektronowe, tworzące z doprowadzonych sygnałów elektrycznych obraz optyczny na luminescencyjnym ekranie. Kineskop jest zasadniczym elementem konstrukcji odbiornika telewizyjnego i monitora kazaa czym jest.

Czym jest Kazaa znaczenie w Słownik Internet K .