Definicja John Draper co oznacza. Czym jest iż gwizdek dołączony do chrupek umożliwia darmowe.

Czy przydatne?

Definicja Draper John

Co to jest JOHN DRAPER John Draper
- praojciec wszystkich hakerów. To on odkrył, iż gwizdek dołączony do chrupek umożliwia darmowe połączenia teloniczne. Gwizdki dołączone do chrupek Captain Crunch wydawały dźwięki o częstotliwości 2600 Hz, która była stosowana poprzez centrale telefoniczne do przełączania rozmów. Draper wspólnie z dwoma kolegami skonstruował blue box (niebieska skrzynka), która służyła do generowania dźwięków oszukujących centrale i pozwalających na darmowe połączenia. Capitan Crunch był jednym z pierwszych hakerów skazanych na karę pozbawienia wolności. Przedstawionym mu zarzutem było nadużywanie mechanizmu telekomunikacyjnego. Mechanizm publicznie przedstawił zdolności Drapera, co uczyniło go sławnym
Definicja Jerzy Szymura:
Co to jest informatyki. Wykładowca na Politechnice Śląskiej. Jeden ze współzałożycieli spółki Techmex zajmującej się dystrybucją sprzętu komputerowego. W 1992 r. stanął na czele firmy Techmex International john draper co znaczy.
Definicja JavaScript:
Co to jest uproszczony język skryptowy nadzwyczajnie pomocny przy tworzeniu stron internetowych. Dzięki JavaScript możesz umieścić na swojej stronie na przykład podświetlane przyciski john draper krzyżówka.
Definicja JustSpeed:
Co to jest prędkości nagrywania płyt CD w zależności od rodzaju użytego nośnika (podobna w działaniu do zastosowanego w Yamahach „Optimum write speed”). Cała procedura sprawdzenia nośnika złożona jest z trzech john draper co to jest.
Definicja JustLink:
Co to jest JustLink - technologia przygotowana i opatentowana poprzez firmę Ricoh (w odpowiedzi na technologię BURN-Proof spółki Sanyo), która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer underrun, a więc błędem john draper słownik.
Definicja John Carmack:
Co to jest artysta gier komputerowych. Najsłynniejszymi jego dziełami są Quake i Doom john draper czym jest.

Czym jest John Draper znaczenie w Słownik Internet J .