Definicja ITX co oznacza. Czym jest stworzenie wymusiła popularność nowych formatów danych.

Czy przydatne?

Definicja Itx

Co to jest ITX standard konstrukcyjny płyt głównych i obudów, którego stworzenie wymusiła popularność nowych formatów danych multimedialnych – MP3, DIVX. Pojawiło się zapotrzebowanie na komputery PC, które daje się umieścić w obudowach zbliżonych do urządzeń RTV (na przykład odtwarzacza CD, magnetowidu). Płyta ITX charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, sporą integracją podzespołów i ograniczeniem wyprowadzeń portów do minimum. Promuje się już nową nazwę dla takich komputerów – „Mini-PC”, których przedstawicielami są na przykład Soltek EQ 3000 i Shuttle SB51G
Definicja IEEE 802:
Co to jest stworzona poprzez Institute of Electrical and Electronic Engineers dla sieci lokalnych. Główne z tych norm to: 802.1: ustala relację pomiędzy standardami dla sieci lokalnych i modelem odniesienia dla itx co to jest.
Definicja IPod:
Co to jest odtwarzaczy muzycznych powstałych poprzez koncern Apple. W skład rodziny iPodów wchodzą 4 modele odtwarzaczy: iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Classic i iPod Touch różniących się funkcjonalnością itx definicja.
Definicja Instalacja:
Co to jest kopiowania na dysk plików programu z CD-ROM-u albo dyskietki. W trakcie instalacji regularnie możliwe jest definiowanie różnych parametrów (miejsce ulokowania programu, sposób instalacji, instalowane itx co znaczy.
Definicja IrDA:
Co to jest InfRared Data Association) – złącze do bezprzewodowej komunikacji dzięki promieniowania podczerwonego. Dlatego można obyć się bez kabli – wystarczy mechanizm operacyjny, który umie obsługiwać itx słownik.
Definicja Interpreter Poleceń:
Co to jest operacyjnego, która rozumie i wykonuje polecenia wpisane poprzez użytkownika. W nie wszystkich systemach operacyjnych interpreter nazywany jest shellem. W systemie DOS interpreterem poleceń jest plik itx znaczenie.

Czym jest ITX znaczenie w Słownik Internet I .