Definicja Internet Explorer co oznacza. Czym jest od wersji 7) - w najwyższym stopniu popularna.

Czy przydatne?

Definicja Explorer Internet

Co to jest INTERNET EXPLORER Logo Internet Explorer (do wersji 6)
Logo Internet Explorer (od wersji 7)
- w najwyższym stopniu popularna przeglądarka internetowa na świecie, zaprojektowana poprzez firmę Microsoft.
To właśnie przeglądarka Internet Explorer była kluczowym przyczyną pozwu skierowanego przeciw Microsoftowi. Zarzucono spółce wykorzystywanie praktyk monopolistycznych. Uważano gdyż, iż zintegrowanie Explorera do mechanizmu operacyjnego Windows zmusza użytkowników do jego używania. Microsoft przegrał sprawę i nakazano firmę podzielić na dwie części, lecz jak dotąd wyrok nie został wykonany
Definicja InterMovie Lub Interstitial, E-Spot:
Co to jest reklamy w Internecie w formie pełnoekranowej animacji do 10 sekund z możliwością zawarcia efektów dźwiękowych, kompletnie przykrywająca treść strony. Reklama ta pobierana jest z serwera w niewidoczny internet explorer co znaczy.
Definicja Ikona:
Co to jest symbolizujący, w możliwie zrozumiały dla użytkownika sposób, ustaloną funkcję programu komputerowego. Sterowanie robotą programów dzięki ikon zostało wprowadzone po raz pierwszy w połowie latach ’80 internet explorer krzyżówka.
Definicja internet24 (Dawniej OnetLink):
Co to jest programu InterNET24 Stare logo programu OnetLink - program informacyjny tworzony przy współpracy portalu Onet.pl i telewizji TVN24. Program dostarcza widzom najświeższych informacji na temat tego, co internet explorer co to jest.
Definicja Internauta:
Co to jest ustalenie na użytkownika Internetu, który używa Sieci w dowolnym celu: nieważne czy to są witryny internetowe, poczta elektroniczna, listy dyskusyjne, czat itp internet explorer słownik.
Definicja Interfejs:
Co to jest sterujący gry. 2. – sposób w jaki dzieje się komunikacja pomiędzy systemem operacyjnym albo programem a użytkownikiem. Rozróżnia się dwa typu: z wierszem poleceń (MS-DOS) i graficzny (Windows, Linux internet explorer czym jest.

Czym jest Internet Explorer znaczenie w Słownik Internet I .