Definicja Inteligentny agent lub agent, bądź bot co oznacza. Czym jest wiadomości w Internecie albo.

Czy przydatne?

Definicja Inteligentny agent lub agent, bądź bot

Co to jest INTELIGENTNY AGENT LUB AGENT, BĄDŹ BOT (z angielskiego: intelligent agent) – program, który zbiera wiadomości w Internecie albo wykonuje podobne usługi w trakcie twojej nieobecności albo w wyznaczonych porach. Przeważnie agent służy do zbierania informacji na stronach internetowych w celu póśniejszego ich przedstawienia. Odpowiednikiem agenta może być program, który odwiedza każdego ranka strony z newsami i tworzy zbiór linków do nich umieszczając je na spersonalizowanej wg upodobań użytkownika stronie. Odrębnym typem agenta jest program monitorujący wyznaczoną witrynę pod względem aktualizacji. Jeżeli na stronie pojawi się coś nowego, agent poinformuje się o tym i wyświetli zaistniałe zmiany. Por. crawler, spider, bot, bot
Definicja Intel:
Co to jest Logo spółki Intel Corp. - jeden z czołowych producentów procesorów użytkowanych w komputerach osobistych. Opracował rodzinę procesorów 80×86, Pentium I-IV, Pentium MMX, Pro i Celeron inteligentny agent lub agent, bądź bot co to jest.
Definicja ISA:
Co to jest Industry Standard Architecture) – rodzaj złącza na płycie głównej wykorzystywany do podłączania kart rozszerzeń do płyty głównej. Aktualnie już nie jest użytkowany – został wyparty poprzez PCI inteligentny agent lub agent, bądź bot definicja.
Definicja Input:
Co to jest wprowadzenie danych do komputera. Przeciwieństwem jest output inteligentny agent lub agent, bądź bot co znaczy.
Definicja Internautyka Lub Internetyka:
Co to jest naukowców nowa edukacja będąca poddziedziną informatyki, zajmująca się zagadnieniami Sieci Internet. Ekipa naukowców związanych z informatyką sugeruje, aby przy okazji błyskawicznego rozwoju inteligentny agent lub agent, bądź bot słownik.
Definicja IO.SYS:
Co to jest operacyjnym Windows plik IO.SYS jest binarnym plikiem wykonywalnym, który ładowany jest przy bootowaniu (starcie) komputera i przekazuje systemowi wiadomości o konfiguracji komputera. W Windows’ie inteligentny agent lub agent, bądź bot znaczenie.

Czym jest Inteligentny agent lub agent znaczenie w Słownik Internet I .