Definicja Infostrada co oznacza. Czym jest sieć teleinformatyczną (komputerową) o dużej.

Czy przydatne?

Definicja Infostrada

Co to jest INFOSTRADA (z angielskiego: Information highway) – termin określający sieć teleinformatyczną (komputerową) o dużej przepływowości (szybkości transmisji danych rzędu przynajmniej Mbit./sek.). Sieć taka pozwala na dostęp do różnych zasobów informacji, elektronicznych bibliotek, programów telewizyjnych, filmów wideo na życzenie, usług telekomunikacyjnych, ułatwia przesyłanie danych komputerowych i programów, zdalną pracę na superkomputerach. Za pierwsze odcinki infostrady można uznać światłowodowe połączenia akademickich centrów komputerowych. Aktualnie tak ustala się Internet
Definicja IPod:
Co to jest odtwarzaczy muzycznych powstałych poprzez koncern Apple. W skład rodziny iPodów wchodzą 4 modele odtwarzaczy: iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Classic i iPod Touch różniących się funkcjonalnością infostrada co znaczy.
Definicja Incredible Surround Sound:
Co to jest funkcja zwiększająca odczucia odbierania dźwięku stereofonicznego, sprawiająca wrażenie „rozsunięcia” zestawów głośnikowych infostrada krzyżówka.
Definicja Inteligentny Agent Lub Agent, Bądź Bot:
Co to jest intelligent agent) – program, który zbiera wiadomości w Internecie albo wykonuje podobne usługi w trakcie twojej nieobecności albo w wyznaczonych porach. Przeważnie agent służy do zbierania infostrada co to jest.
Definicja IO.SYS:
Co to jest operacyjnym Windows plik IO.SYS jest binarnym plikiem wykonywalnym, który ładowany jest przy bootowaniu (starcie) komputera i przekazuje systemowi wiadomości o konfiguracji komputera. W Windows’ie infostrada słownik.
Definicja ISDN:
Co to jest Integrated Services Digital Network) – sieć cyfrowa z integracją usług, wykonywana drogą kablową przez dwa kanały linii telefonicznych; strumień danych cyfrowych pozwalający przesłać sygnały audio z infostrada czym jest.

Czym jest Infostrada znaczenie w Słownik Internet I .