Definicja Indeksowanie lub indeksacja co oznacza. Czym jest bazach danych wyszukiwarek.

Czy przydatne?

Definicja Indeksacja Lub Indeksowanie

Co to jest INDEKSOWANIE LUB INDEKSACJA mechanizm umieszczania informacji o stronie internetowej w bazach danych wyszukiwarek internetowych. W takich bazach umieszczane są dane pozwalające na szybkie i trafne wyszukanie stron z racji na wpisaną frazę. Do tych informacji należą słowa najważniejsze wybrane dla danej strony, i wiadomości dotyczące treści. Gromadzone są one poprzez boty wyszukiwarek, analizujące strony w internecie
Definicja Internet Explorer:
Co to jest Explorer (do wersji 6) Logo Internet Explorer (od wersji 7) - w najwyższym stopniu popularna przeglądarka internetowa na świecie, zaprojektowana poprzez firmę Microsoft. To właśnie przeglądarka indeksowanie lub indeksacja co znaczy.
Definicja Indeks:
Co to jest to jest sposób zapisania znaku na górze (indeks górny) albo na dole (indeks dolny) wiersza. Służy do pisania wzorów matematycznych i chemicznych, na przykład H2O, 23=8 indeksowanie lub indeksacja krzyżówka.
Definicja Intel:
Co to jest Logo spółki Intel Corp. - jeden z czołowych producentów procesorów użytkowanych w komputerach osobistych. Opracował rodzinę procesorów 80×86, Pentium I-IV, Pentium MMX, Pro i Celeron indeksowanie lub indeksacja co to jest.
Definicja IO.SYS:
Co to jest operacyjnym Windows plik IO.SYS jest binarnym plikiem wykonywalnym, który ładowany jest przy bootowaniu (starcie) komputera i przekazuje systemowi wiadomości o konfiguracji komputera. W Windows’ie indeksowanie lub indeksacja słownik.
Definicja Instalka:
Co to jest gry zainstalowanej z CD-ROM-u na dysk twardy (na przykład „instalka wymaga 300 Mb wolnego miejsca na dysku”). Również w ten sposób mówi się o samym procesie instalacji albo o programie instalacyjnym indeksowanie lub indeksacja czym jest.

Czym jest Indeksowanie lub indeksacja znaczenie w Słownik Internet I .