Definicja Indeks co oznacza. Czym jest na dole (indeks dolny) wiersza. Służy do pisania wzorów.

Czy przydatne?

Definicja Indeks

Co to jest INDEKS to jest sposób zapisania znaku na górze (indeks górny) albo na dole (indeks dolny) wiersza. Służy do pisania wzorów matematycznych i chemicznych, na przykład H2O, 23=8
Definicja Inode:
Co to jest w unixowych systemach operacyjnych, inode jest indywidualnym opisem każdego pliku przechowywanego na dysku w unixowym systemie plików indeks co znaczy.
Definicja InterSieć:
Co to jest na sieć Internet w latach 1995-96, gdy Internet zdobywał coraz większą popularność w państwie a wszelakie obce nazwy były zastępowane ich polskimi odpowiednikami. Ustalenie się nie przyjęło i indeks krzyżówka.
Definicja Interpolacja:
Co to jest powiększenie rozdzielczości obrazu poprzez dodanie do niego nowych pikseli, których barwy są wyznaczane opierając się na barw pikseli sąsiednich. Po interpolacji obraz staje się trochę rozmazany indeks co to jest.
Definicja Input:
Co to jest wprowadzenie danych do komputera. Przeciwieństwem jest output indeks słownik.
Definicja Internet Explorer:
Co to jest Explorer (do wersji 6) Logo Internet Explorer (od wersji 7) - w najwyższym stopniu popularna przeglądarka internetowa na świecie, zaprojektowana poprzez firmę Microsoft. To właśnie przeglądarka indeks czym jest.

Czym jest Indeks znaczenie w Słownik Internet I .