Definicja Illegal TOC co oznacza. Czym jest uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt.

Czy przydatne?

Definicja Toc Illegal

Co to jest ILLEGAL TOC zabezpieczenie przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Wykorzystuje ono problem z programami do nagrywania płyt. W trakcie kopiowania pojawia się błąd informujący, iż nie możemy skopiować takowego programu.
Jak to sprawdzić? Przy przegrywaniu należy spojrzeć na zawartość płyty. Standardowo zawsze na pierwszym miejscu są umiejscowione dane (data track) i ewentualnie muzyka (audio tracks). Cała sztuka bazuje na tym, iż na końcu tak zabezpieczonej płyty dodawana jest dodatkowa sekcja z danymi (a więc dodatkowy data track). To jest niezgodne ze standardem ISO dlatego także nagrywarki nie radzą sobie z tym. Możliwe kombinacje tego zabezpieczenia to:
data track1 + data track2
data track1 + audio tracks + data track2.
Data track1 jest bezpośrednio powiązana z Data track2, dlatego także nie możemy tej drugiej ominąć przy nagrywaniu. Dzisiejsze programy do wypalania (np: Nero albo CDRWIN) mają bardzo przydatną opcję Ignore Illegal TOC. Jeśli ją wykorzystamy to ominiemy to zabezpieczenie i problem z głowy. Jednak możemy także się spotkać z podwójnym zabezpieczeniem. Regularnie dodatkowo dodawane są Dummy Files (olbrzymie pliki około 600 MB najczęściej 4 sztuki), które mogą utrudnić sprawę przy zgrywaniu płyty. Zabezpieczenie Illegal TOC nie jest zabezpieczeniem komercyjnym i może być użytkowane poprzez każdego użytkownika nagrywarki do zabezpieczania własnych płyt CD. Przykłady gier posiadających to zabezpieczenie: Commandos, Gangsters, Nice 2, Tomb Raider 3, ChampionShip Menager 2000/2001, Thief – The Dark Project, X-Beyond Frontier. Por. Physical Errors, SecuROM, Dummy files, Key2Audio, LaserLock, Librypt, SafeAudio, SafeDisc 2, Tages, CD-check, Cactus Data Shield.
UWAGA! TWORZENIE I UŻYWANIE NIELEGALNYCH KOPII PROGRAMÓW JEST NIELEGALNE
Definicja ISP:
Co to jest z angielskiego: Internet Service Provider) – organizacja, zazwyczaj komercyjna, oferująca dostęp do Internetu. W skrócie – dostawca Internetu illegal toc co znaczy.
Definicja Inkrementacja:
Co to jest powiększenie wartości o 1. Przeciwieństwem jest dekrementacja illegal toc krzyżówka.
Definicja Instrukcja:
Co to jest programowania, określające operację arytmetyczną, logiczną albo sterującą. Zapis dyrektyw musi być zgodny z zasadami semantyki i składni danego języka programowania. Jednej dyrektyw może odpowiadać illegal toc co to jest.
Definicja Infoseek:
Co to jest jedna z dość popularnych wyszukiwarek internetowych. Znajdziesz ją na adres: www.infoseek.com illegal toc słownik.
Definicja I/O Adresy:
Co to jest wejścia/wyjścia. Region adresowy w pamięci dla urządzeń wejścia/wyjścia, przez który sterowniki komunikują się z kartami rozszerzeń. Dostęp do tych adresów umożliwia bezpośrednie czytanie i illegal toc czym jest.

Czym jest Illegal TOC znaczenie w Słownik Internet I .