Definicja Ikona co oznacza. Czym jest użytkownika sposób, ustaloną funkcję programu komputerowego.

Czy przydatne?

Definicja Ikona

Co to jest IKONA obiekt graficzny symbolizujący, w możliwie zrozumiały dla użytkownika sposób, ustaloną funkcję programu komputerowego. Sterowanie robotą programów dzięki ikon zostało wprowadzone po raz pierwszy w połowie latach ’80 w komputerach Macintosh poprzez firmę Apple; ono jest charakterystyczne i aktualnie powszechnie użytkowane w programach pracujących pod graficznymi systemami operacyjnymi, na przykład Windows. By uruchomić funkcję oznaczoną ikoną, wystarczy przy użyciu myszy naprowadzić na nią kursor i nacisnąć jej przycisk. Dwukrotne kliknięcie na daną ikonę uruchamia program jej przyporządkowany. Pliki ikon mają rozszerzenie ICO, lecz są także w plikach EXE, DLL, z których można ikony „wyciągnąć” dzięki szczególnych programów
Definicja I-SZKOŁA:
Co to jest poprzez wydawnictwo Young Digital Poland, który ma być odpowiedzią na możliwości, jakie stwarza dziś przed społeczeństwem rewolucja teleinformatyczna. i-SZKOŁA to największy i jedyny na świecie ikona co znaczy.
Definicja InterMovie Lub Interstitial, E-Spot:
Co to jest reklamy w Internecie w formie pełnoekranowej animacji do 10 sekund z możliwością zawarcia efektów dźwiękowych, kompletnie przykrywająca treść strony. Reklama ta pobierana jest z serwera w niewidoczny ikona krzyżówka.
Definicja IOS:
Co to jest z angielskiego: Input/Output Supervisor) – program mechanizmu Windows, który nadzoruje współdziałanie między zapytaniami i zdarzeniami mechanizmu plików a sterownikami urządzenia ikona co to jest.
Definicja IR Lub Rejestr Instrukcji:
Co to jest z angielskiego: Instruction Register) – jeden z rejestrów procesora, nazywany także rejestrem dyrektyw. Przechowuje on adres, pod którym znajduje się kolejny rozkaz do wykonania ikona słownik.
Definicja Instrukcja:
Co to jest programowania, określające operację arytmetyczną, logiczną albo sterującą. Zapis dyrektyw musi być zgodny z zasadami semantyki i składni danego języka programowania. Jednej dyrektyw może odpowiadać ikona czym jest.

Czym jest Ikona znaczenie w Słownik Internet I .