Definicja IEEE 802 co oznacza. Czym jest and Electronic Engineers dla sieci lokalnych. Główne z.

Czy przydatne?

Definicja 802 Ieee

Co to jest IEEE 802 ekipa standardów stworzona poprzez Institute of Electrical and Electronic Engineers dla sieci lokalnych. Główne z tych norm to:
802.1: ustala relację pomiędzy standardami dla sieci lokalnych i modelem odniesienia dla współpracy mechanizmów otwartych ISO OSI, obejmuje zasady adresowania i kierowania stacjami sieci;
802.2: protokół sterowania łączem logicznym LLC (z angielskiego: Logical Link Control) zapewniający niezawodne przekazywanie danych poprzez łącze komunikacyjne;
802.3: standard określający działanie protokołu CSMA/CD (dostęp do medium transmisyjnego poprzez nasłuchiwanie nośnej; wysyłanie specjalnego sygnału w razie wystąpienia kolizji), używany w sieciach klasy ETHERNET;
802.4: standard sieci typu token bus, a więc sieci wykorzystujących metodę przekazywania tokenu i posiadających topologię magistrali;
802.5: standard sieci typu Token Ring, używana jest sposób przekazywania tokenu w sieci o topologii pierścienia;
802.6: standard sieci miejskich MAN (z angielskiego: Metropolitan Area Network). Sieć wykorzystuje dwie magistrale światłowodowe, do których przyłączone są stacje. Dostęp do medium transmisyjnego wykonywany jest odpowiednio z protokołem DQDB (z angielskiego: Distributed Queue Dual Bus). Możliwe jest przesyłanie danych głosu i obrazu z szybkością do 155 Mbit/sek.
Wymienione normy obejmują całe ekipy standardów, na przykład IEEE 802.2 obejmuje: IEEE 802.2a, 802.2b, 802.2d itd
Definicja Instalacja:
Co to jest kopiowania na dysk plików programu z CD-ROM-u albo dyskietki. W trakcie instalacji regularnie możliwe jest definiowanie różnych parametrów (miejsce ulokowania programu, sposób instalacji, instalowane ieee 802 co to jest.
Definicja Incredible Surround Sound:
Co to jest funkcja zwiększająca odczucia odbierania dźwięku stereofonicznego, sprawiająca wrażenie „rozsunięcia” zestawów głośnikowych ieee 802 definicja.
Definicja Inode:
Co to jest w unixowych systemach operacyjnych, inode jest indywidualnym opisem każdego pliku przechowywanego na dysku w unixowym systemie plików ieee 802 co znaczy.
Definicja Intranet:
Co to jest idea sieci Internet na mniejszą skalę, dzięki któremu pracownicy jednej spółki mogą przekazywać dane korzystając z narzędzi i protokołów internetowych ieee 802 słownik.
Definicja Indeksowanie Lub Indeksacja:
Co to jest umieszczania informacji o stronie internetowej w bazach danych wyszukiwarek internetowych. W takich bazach umieszczane są dane pozwalające na szybkie i trafne wyszukanie stron z racji na wpisaną ieee 802 znaczenie.

Czym jest IEEE 802 znaczenie w Słownik Internet I .