Definicja ICQ co oznacza. Czym jest Cię) – coraz bardziej dostępny program do komunikacji w.

Czy przydatne?

Definicja Icq

Co to jest ICQ Logo komunikatora ICQ
(z angielskiego: I Seek You – szukam Cię) – coraz bardziej dostępny program do komunikacji w Internet. Jest wieloplatformowy, błyskawiczny i sprawny. Można w nim błyskawicznie wysyłać krótkie informacje, pliki, adresy WWW, porozmawiać „na żywo” dzięki funkcji chat, poprzez bezpośrednie połączenie dwóch komputerów ze sobą albo nawiązanie połączenia telefonicznych. Prócz tego możliwe jest prowadzenie wideokonferencji i granie w gry komputerowe. Kiedy ktoś znajomy popularny jest w sieci, powiadamiani jesteśmy sygnałem i możemy zacząc rozmowę. Program ten jest zupełnie niezależny od standardowych usług typu e-mail czy IRC w odróżnieniu do którego sami ustalamy listę naszych przyjaciół
Definicja Iteracja:
Co to jest powtarzanie określonego ciągu operacji, nie mniej jednak każda iteracja polega na wyniku poprzedniej iteracji (tak zwany rekurencja). Powtarzanie to kończy się w chwili osiągnięcia wyniku określonego icq co znaczy.
Definicja Inkrementacja:
Co to jest powiększenie wartości o 1. Przeciwieństwem jest dekrementacja icq krzyżówka.
Definicja Informatyka, IT, Technologia Informacyjna, Podstawy Informatyki:
Co to jest element nauczany w szkołach ponadpodstawowych: gimnazjach, liceach, technikach, studiach wyższych (inżynierskich, licencjackich i magisterskich, podyplomowych). Porusza tematykę informatyki icq co to jest.
Definicja IRC:
Co to jest Internet Relay Chat) – to jest narzędzie umożliwiające wzajemną konwersację użytkowników Internetu w okresie rzeczywistym, przy zastosowaniu klawiatury. Możliwe jest także przesyłanie plików między icq słownik.
Definicja ITX:
Co to jest konstrukcyjny płyt głównych i obudów, którego stworzenie wymusiła popularność nowych formatów danych multimedialnych – MP3, DIVX. Pojawiło się zapotrzebowanie na komputery PC, które daje się umieścić icq czym jest.

Czym jest ICQ znaczenie w Słownik Internet I .