Definicja Ice co oznacza. Czym jest związane ze sobą terminy opisujące trzy propozycje.

Czy przydatne?

Definicja Ice

Co to jest ICE (z angielskiego: – lód) – ice, jello i liquid to trzy związane ze sobą terminy opisujące trzy propozycje kontrolowania odpowiedniego umiejscowienia przedmiotów na stronie WWW. Gdyż użytkownik przeglądarki internetowej może kontrolować i zamieniać rozdzielczość ekranu i wielkość okna, artysta witryny musi tak zaprojektować stronę, by w każdej rozdzielczości strona wyglądała dobrze, a najlepiej identycznie.
Strona typu ice to taka, na której szerokość podstawowej zawartości strony jest ustawiana w pikselach i przysunięta jest do lewej strony ekranu. Taka strona jest zaprojektowana dla danej rozdzielczości i danej wielkości okna, gdzie wygląda optymalnie. Jeżeli rozdzielczość zostanie zmieniona na zbyt wysoką, istnieje ryzyko, iż po prawej stronie pojawi się niepotrzebny pusty region.

Termin pochodzi od właściwości lodu – jest sztywny i twardy i nie dopasowuje się do naczynia (już po zamarznięciu)
Definicja ISA:
Co to jest Industry Standard Architecture) – rodzaj złącza na płycie głównej wykorzystywany do podłączania kart rozszerzeń do płyty głównej. Aktualnie już nie jest użytkowany – został wyparty poprzez PCI ice co to jest.
Definicja IPod:
Co to jest odtwarzaczy muzycznych powstałych poprzez koncern Apple. W skład rodziny iPodów wchodzą 4 modele odtwarzaczy: iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Classic i iPod Touch różniących się funkcjonalnością ice definicja.
Definicja Interpolacja:
Co to jest powiększenie rozdzielczości obrazu poprzez dodanie do niego nowych pikseli, których barwy są wyznaczane opierając się na barw pikseli sąsiednich. Po interpolacji obraz staje się trochę rozmazany ice co znaczy.
Definicja InterMovie Lub Interstitial, E-Spot:
Co to jest reklamy w Internecie w formie pełnoekranowej animacji do 10 sekund z możliwością zawarcia efektów dźwiękowych, kompletnie przykrywająca treść strony. Reklama ta pobierana jest z serwera w niewidoczny ice słownik.
Definicja Instrukcja:
Co to jest programowania, określające operację arytmetyczną, logiczną albo sterującą. Zapis dyrektyw musi być zgodny z zasadami semantyki i składni danego języka programowania. Jednej dyrektyw może odpowiadać ice znaczenie.

Czym jest Ice znaczenie w Słownik Internet I .