Definicja i-SZKOŁA co oznacza. Czym jest który ma być odpowiedzią na możliwości, jakie stwarza dziś.

Czy przydatne?

Definicja Szkoła I

Co to jest I-SZKOŁA projekt stworzony poprzez wydawnictwo Young Digital Poland, który ma być odpowiedzią na możliwości, jakie stwarza dziś przed społeczeństwem rewolucja teleinformatyczna. i-SZKOŁA to największy i jedyny na świecie projekt edukacyjny, uwzględniający nowoczesne podejście do nauczania, w pełni wykorzystujący, możliwości komputera, Internetu i innych technologii teleinformatycznych
Definicja IEEE:
Co to jest Institute of Electrical and Electronics Engineers – Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników) – organizacja zrzeszająca inżynierów i naukowców, którzy tworzą i zatwierdzają standardy sprzętowe i-szkoła co znaczy.
Definicja ICQ:
Co to jest ICQ (z angielskiego: I Seek You – szukam Cię) – coraz bardziej dostępny program do komunikacji w Internet. Jest wieloplatformowy, błyskawiczny i sprawny. Można w nim błyskawicznie wysyłać krótkie i-szkoła krzyżówka.
Definicja Iteracja:
Co to jest powtarzanie określonego ciągu operacji, nie mniej jednak każda iteracja polega na wyniku poprzedniej iteracji (tak zwany rekurencja). Powtarzanie to kończy się w chwili osiągnięcia wyniku określonego i-szkoła co to jest.
Definicja ISDN:
Co to jest Integrated Services Digital Network) – sieć cyfrowa z integracją usług, wykonywana drogą kablową przez dwa kanały linii telefonicznych; strumień danych cyfrowych pozwalający przesłać sygnały audio z i-szkoła słownik.
Definicja IP:
Co to jest Internet Protocol) – liczba składająca się z czterech bajtów przedzielonych kropkami, na przykład 195.205.41.42 Gdyż każda liczba wchodząca w skład adresu IP jest opisywana jednym bajtem, jest ona i-szkoła czym jest.

Czym jest i-SZKOŁA znaczenie w Słownik Internet I .