Definicja HEL co oznacza. Czym jest emulacji sprzętu) – umożliwia programową emulację funkcji.

Czy przydatne?

Definicja Hel

Co to jest HEL (z angielskiego: Hardware Emulation Layer – warstwa emulacji sprzętu) – umożliwia programową emulację funkcji, które nie są wsparte sprzętowo (na przykład teksturowanie w komputerach z kartą graficzną S3 TRIO)
Definicja Hub:
Co to jest danej sieci peer2peer. Biorąc za przykład DirectConnect, gdzie pojedynczy użytkownik by mieć sposobność ściągnięcia żadnych danych, musi się połączyć z istniejącym hub’em, na którym są wiadomości o hel co znaczy.
Definicja Hit:
Co to jest Odbicie) – odnosząc się do Internetu znaczy pojedynczą wizytę internauty na serwisie internetowym. Odbicia są zliczane poprzez szczególny licznik umieszczony na tym serwisie (zobacz counter hel krzyżówka.
Definicja HTTP:
Co to jest z angielskiego: Hypertext Transfer Protocol) – sposób i protokół transmisji przesyłania stron WWW w Sieci hel co to jest.
Definicja HST:
Co to jest z angielskiego: High Speed Technology) – szybkie protokoły transmisji z asymetryczną modulacją i kodowaniem kratowym i obsługą błędów, przygotowane poprzez US Robotics hel słownik.
Definicja HFS:
Co to jest z angielskiego: Hierarchical File Mechanizm – hierarchiczny mechanizm plików) – mechanizm plików użytkowany w komputerach typu Apple Macintosh hel czym jest.

Czym jest HEL znaczenie w Słownik Internet H .