Definicja Googlewhacking co oznacza. Czym jest dwóch albo więcej wyrazów, które po wpisaniu do.

Czy przydatne?

Definicja Googlewhacking

Co to jest GOOGLEWHACKING rodzaj współzawodnictwa w poszukiwaniu takiej kombinacji dwóch albo więcej wyrazów, które po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej dadzą precyzyjnie jeden rezultat. Znaczy to, na całym świecie istnieje tylko jedna witryna internetowa zawierająca te właśnie wyrazy (!) albo w wyszukiwarce jest zakatalogowana tylko jedna taka witryna (może zdarzyć się, iż strona została poprzez sytuacja pominięta w katalogowaniu zawartości Internetu).
Nie podaję tutaj przykładów zestawów wyrazów, które dałyby precyzyjnie jeden rezultat, bo wyszukiwarka, przeszukując zasoby Internetu napotka na stronę i-slownik.pl, dodając tym samym stronę z tymi wyrazami. I takim metodą rezultat zwiększy się o jeden link.
Mimo, iż najsłynniejszym wariantem googlewhackingu jest używanie kombinacji dwóch wyrazów, to łatwiejszym jest osiagnięcie sukcesu z trzema albo więcej wyrazami (dwa wyrazy służą ograniczeniu ilości linków do jak najmniejszej liczby, trzeci zaś redukuje tą liczba do jednego hiperłącza). Najwspanialszym metodą osiągnięcia sukcesu jest używanie wyrazów zupełnie ze sobą nie powiązanych i należących do odmiennych dziedzin życia.
Autorem tego terminu jest Gary Stock, były kryptoanalityk, aktualny przedsiębiorca zajmujący się oprogramowaniem i Internetem.
Googlewhacking może być pomylony z terminem googling, oznaczającym próby zlokalizowania ludzi i zdobycia o nich informacji przy użyciu wyszukiwarki internetowej
Definicja GDPR:
Co to jest Google Directory PageRank) – wartość PageRank publicznie dostępna w katalogu Google. Przedstawiony jest dzięki zielonego paska w okolicy pozycji w wynikach przeszukiwania katalogu Google googlewhacking co to jest.
Definicja Gra Strategiczna Czasu Rzeczywistego Lub RTS:
Co to jest Real Time Strategy – strategia w okresie rzeczywistym) – gatunek gier komputerowych. Odmiana tak zwany klasycznych gier strategicznych; w odróżnieniu do nich wszelakie działania limitowane są czasowo googlewhacking definicja.
Definicja Google Dance Lub Taniec Google:
Co to jest wyniki dla danej frazy przedstawiane poprzez odmienne datacenter (DC) wyszukiwarki internetowej Google. Różnice w wynikach wynikają z okresu kilku dni, gdzie następuje aktualizacja indeksu googlewhacking co znaczy.
Definicja Grafika Wektorowa Lub Grafika Geometryczna:
Co to jest elektronicznie obraz w formie figur geometrycznych opisanych wzorami matematycznymi, nie zaś tak jak w razie grafiki rastrowej, w formie pojedynczych punktów obrazu. Taki sposób zapisu pozwala na googlewhacking słownik.
Definicja Glossy Lub Glare:
Co to jest się matryc w laptopach i monitorów i telewizorów i znaczy błyszczącą powłokę wyświetlacza. Powłoka typu glare znaczy zwykle błyszczącą szklaną szybę, która zapewnia lepsze odwzorowanie barw i szerszy googlewhacking znaczenie.

Czym jest Googlewhacking znaczenie w Słownik Internet G .