Definicja GDI co oznacza. Czym jest interfejs urządzenia) – wewnętrzny język graficzny mechanizmu.

Czy przydatne?

Definicja Gdi

Co to jest GDI (z angielskiego: Graphic Device Interface – graficzny interfejs urządzenia) – wewnętrzny język graficzny mechanizmu operacyjnego Windows używany do prezentowania grafiki na ekranie monitora i drukowanie na drukarce. Zapewnia to wierne oddanie zawartości ekranu na drukarce i znaczące poprawienie szybkości druku w porównaniu z drukarkami, gdzie wydruki muszą być przetwarzane poprzez procesor drukarki
Definicja GB Lub Gigabajt:
Co to jest 1024 Megabajtów, w skrócie 1 GB gdi co to jest.
Definicja Google AdSense:
Co to jest Google AdSense - program partnerski dla webmasterów, chcących udostępnić własne witryny internetowe jako powierzchnia reklamowa dla reklam kontekstowych w formie linków sponsorowanych. Wszystkie gdi definicja.
Definicja GFX:
Co to jest angielski skrót oznaczający „grafikę” gdi co znaczy.
Definicja Gra Strategiczna Czasu Rzeczywistego Lub RTS:
Co to jest Real Time Strategy – strategia w okresie rzeczywistym) – gatunek gier komputerowych. Odmiana tak zwany klasycznych gier strategicznych; w odróżnieniu do nich wszelakie działania limitowane są czasowo gdi słownik.
Definicja Gorący Start:
Co to jest zawiesi się, musi być uruchomiony od nowa. Używa się do tego przycisku RESET na obudowie albo kombinację klawiszy CTRL+ALT+DELETE. Jeżeli to nie pomoże, pozostaje zimny początek a więc wyłączenie i gdi znaczenie.

Czym jest GDI znaczenie w Słownik Internet G .