Definicja FreeLock co oznacza. Czym jest zabezpieczania płyt z grami dla PC albo dla PSX’a.

Czy przydatne?

Definicja Freelock

Co to jest FREELOCK zabezpieczenie przed kopiowaniem dla płyt CD poświęcone do zabezpieczania płyt z grami dla PC albo dla PSX’a. Zabezpieczenie umożliwia kopiowanie wszystkich plików znajdujących się na zabezpieczonej płycie, lecz uniemożliwia (utrudnia) zarówno kopiowanie całej płyty (na przykład programem typu DiscJuggler, czy CDRWin) jak i zrobienie obrazu takiej płyty. Płytę CD można zabezpieczyć przed kopiowaniem przy użyciu programu FreeLock, i CDRWin
Definicja FRAM Lub Ferroelectric RAM:
Co to jest Ferroelectric Random Access Memory – żelazowa pamięć operacyjna o dostępie swobodnym) – rodzaj pamięci operacyjnej łączącej cechy pamięci DRAM (dużej szybkości zapisu i odczytu) i możliwości freelock co znaczy.
Definicja Flaszka:
Co to jest potoczne ustalenie na pendrive a więc przenośną pamięć flash freelock krzyżówka.
Definicja Firewall Lub Zapora Ogniowa, Zapora Sieciowa:
Co to jest sprzętowej i programowej ochrony zasobów sieci LAN przed dostępem z zewnątrz (na przykład z sieci publicznych, w tym Internetu). Oprogramowanie instalowane jest zwykle na wydzielonym serwerze freelock co to jest.
Definicja Filtr 950 Lub Google 950 Penalty:
Co to jest wyszukiwarce internetowej Google, która bazuje na tym że witryny, które były na czele w wyszukiwarkach na dość konkurencyjne frazy zostały zepchnięte na ok. 950 miejsce. Filtr dotyczy ustalonych fraz freelock słownik.
Definicja FPM DRAM Lub Fast Page Mode DRAM:
Co to jest stopniu dostępny rodzaj dynamicznej pamięci operacyjnej komputera. Tryb stronicowania DRAM uzyskuje dostęp do rzędu pamięci RAM bez nieustannego wyszczególniania rzędu. Sygnał RAS jest czynny, w freelock czym jest.

Czym jest FreeLock znaczenie w Słownik Internet F .