Definicja FPS co oznacza. Czym jest ustala ile klatek (ramek) na sekundę jest wyświetlane (gdyby.

Czy przydatne?

Definicja Fps

Co to jest FPS (z angielskiego: Frames Per Second – klatek na sekundę) – ustala ile klatek (ramek) na sekundę jest wyświetlane (gdyby grę porównać do na przykład taśmy filmowej, to każda „ramka” (frame) odpowiadałaby jednemu kadrowi na taśmie) gry wyświetlana poprzez komputer pośrodku sekundy. Zależy to raczej od mocy obliczeniowej danej maszyny (procesora głównego i możliwości karty graficznej a również obciążenia mechanizmu). 25 FPS daje już całkiem płynną animację ekranu, bez skoków i szarpnięć. Im więcej FPS potrafi wyświetlić nasz komputer w danej grze, tym lepiej, aczkolwiek nie należy demonizować tego wyznacznika. Ponad około 40 Fps i tak nasze oko nie jest już w stanie odróżnić ilości fps – jest mu obojętne czy mamy 60 fps czy 150 fps. Por. fill rate
Definicja FSB:
Co to jest z angielskiego: Front Side Bus) – interfejs procesora, złączający go z resztą mechanizmu fps co to jest.
Definicja Flash BIOS:
Co to jest BIOS zapisany w nieulotnej, ale modyfikowalnej pamięci Flash EPROM, co pozwala na jego aktualizację fps definicja.
Definicja FDD:
Co to jest z angielskiego: Floppy Disk Drive) – jest ustalenie stacji dyskietek fps co znaczy.
Definicja Flaszka:
Co to jest potoczne ustalenie na pendrive a więc przenośną pamięć flash fps słownik.
Definicja Fake PR:
Co to jest z podanym fałszywym współczynnikiem PageRank (PR). Nie wszystkie zabiegi pozycjonerów powodowały, iż wartość PR była zafałszowana. By sprawdzić czy PR jest prawdziwe, czy także nie wystarczy wpisać w fps znaczenie.

Czym jest FPS znaczenie w Słownik Internet F .