Definicja Fibre Channel lub FC co oznacza. Czym jest sieć. Zwykle służy do łączenia nośników danych.

Czy przydatne?

Definicja Fibre Channel lub FC

Co to jest FIBRE CHANNEL LUB FC technologia magistrali danych przesyłania danych poprzez sieć. Zwykle służy do łączenia nośników danych tam, gdzie wymagany jest błyskawiczny transfer danych. Złączem FC można łączyć ze sobą macierze dysków, komputery czy stacje robocze. Istnieje kilka typów złączy Fibre Channel różniących się szybkością (1 MBps, 2 MBps, 4 MBps i 10 MBps) i zasięgiem (od 2 m do powyżej 50 km). Złącze FC może być oparte zarówno na miedzianej skrętce jak także kablach optycznych (światłowodowych).
Specyfikacja Fibre Channel została przygotowana w 1985 roku, a zatwierdzona jako standard poprzez ANSI w 1994 roku
Definicja F-FTP:
Co to jest rodzaj kabla typu skrętka, gdzie każda para przewodów otoczona jest osobnym ekranem z folii, cały kabel jest także pokryty folią fibre channel lub fc co znaczy.
Definicja Face:
Co to jest pojedyncze, najprostsze wielokąty, z których zbudowany jest przedmiot fibre channel lub fc krzyżówka.
Definicja Flat Shading:
Co to jest cieniowanie opierające na wypełnianiu całego wielokąta jednym kolorem. Por. Cieniowanie Gourauda fibre channel lub fc co to jest.
Definicja FPS:
Co to jest Frames Per Second – klatek na sekundę) – ustala ile klatek (ramek) na sekundę jest wyświetlane (gdyby grę porównać do na przykład taśmy filmowej, to każda „ramka” (frame) odpowiadałaby jednemu fibre channel lub fc słownik.
Definicja Folder Lub Katalog, Directory:
Co to jest informację w komputerze do szafki z dokumentami to pliki byłyby dokumentami, a foldery szafkami na te dokumenty. To jest zwyczajnie „pojemnik” na pliki – wyższy od nich w hierarchii. Katalog nie fibre channel lub fc czym jest.

Czym jest Fibre Channel lub FC znaczenie w Słownik Internet F .