Definicja EPP co oznacza. Czym jest portu równoległego o rozszerzonych możliwościach. Słownik Epp.

Czy przydatne?

Definicja Epp

Co to jest EPP (z angielskiego: Enhanced Parallel Port) – tryb interfejsu portu równoległego o rozszerzonych możliwościach
Definicja EDRAM Lub Enhanced DRAM:
Co to jest Enhanced DRAM – rozszerzona pamięć DRAM) – rodzaj pamięci operacyjnej komputera. To jest kombinacja pamięci typu SRAM i DRAM upakowanych w jednym układzie i stosowanych do tworzenia pamięci typu L2 epp co to jest.
Definicja Evaluation Version:
Co to jest udostępniana za darmo, przeważnie na moment trial, zawierająca także wiadomości albo uprzykrzacze przypominające o konieczności zakupu programu. Co ciekawe, rzadko zdarza się, by autor wprowadzał epp definicja.
Definicja Easter Eggs:
Co to jest są dodatkowe niespodzianki czekające w grze na gracza – o ile wie, jak je znaleźć (na przykład tajne komnaty, nową broń, dodatkowe znajdźki i tym podobne). Ot, takie malutkie prezenciki od artystów epp co znaczy.
Definicja ECPM Lub Efektywny CPM, Efektywny Kosz Tysiąca Wyświetleń, Effective CPM:
Co to jest porównywaniu dochodów w różnych kanałach i programach reklamowych, szczególności w programie reklamowym Google AdSense. Skuteczny CPM reprezentuje szacowane zarobki wydawcy za każde 1000 wyświetleń epp słownik.
Definicja Exploit Zero-Day:
Co to jest celu wykorzystywania błędu albo luki w zabezpieczeniach aplikacji albo mechanizmu operacyjnego, który pojawia się natychmiast po wykryciu luki. W skutku, producent nie ma czasu na powstanie łaty, a epp znaczenie.

Czym jest EPP znaczenie w Słownik Internet E .