Definicja EPC lub Earnings Per Click co oznacza. Czym jest – parametr przydatny dla reklamobiorców.

Czy przydatne?

Definicja EPC lub Earnings Per Click

Co to jest EPC LUB EARNINGS PER CLICK (z angielskiego: Earnings Per Click – zarobek za kliknięcie) – parametr przydatny dla reklamobiorców albo udostępniających powierzchnię reklamową, który ustala zysk za jedno kliknięcie internauty w reklamę. Przeciwieństwem EPC jest CPC a więc wydatek jednego kliknięcia poniesiony poprzez reklamodawcę
Definicja EDID:
Co to jest Extended Display Identification Data) – dane używane do konfiguracji monitorów Plug & Play. Prócz nazwy modelu zawierają wiadomości o rozdzielczości i częstotliwości odświeżania obrazu epc lub earnings per click co znaczy.
Definicja EXIT:
Co to jest mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do zamykania interpretera poleceń (w systemie Windows 9x/Me jest nim plik COMMAND.COM, zaś w systemie Windows XP plik CMD.EXE) albo bieżącego skryptu epc lub earnings per click krzyżówka.
Definicja Evaluation Version:
Co to jest udostępniana za darmo, przeważnie na moment trial, zawierająca także wiadomości albo uprzykrzacze przypominające o konieczności zakupu programu. Co ciekawe, rzadko zdarza się, by autor wprowadzał epc lub earnings per click co to jest.
Definicja Edutainment:
Co to jest EDUcation – kształcenie + EnterTAINMENT – zabawa = Edutainment) – multimedialne programy edukacyjne, które ucząc mają bawić. W okolicy tekstu zawierają obrazki, filmy, dźwięk, gry i zabawy epc lub earnings per click słownik.
Definicja Ethernet:
Co to jest sieci komputerowych, obejmujący techniki umożliwiające wysyłanie i odbiór danych. Został przygotowany poprzez Xerox Corporation w 1975, lecz dopiero póśniejsza współpraca z firmami: Intel Corporation epc lub earnings per click czym jest.

Czym jest EPC lub Earnings Per Click znaczenie w Słownik Internet E .