Definicja EPC lub Earnings Per Click co oznacza. Czym jest – parametr przydatny dla reklamobiorców.

Czy przydatne?

Definicja EPC lub Earnings Per Click

Co to jest EPC LUB EARNINGS PER CLICK (z angielskiego: Earnings Per Click – zarobek za kliknięcie) – parametr przydatny dla reklamobiorców albo udostępniających powierzchnię reklamową, który ustala zysk za jedno kliknięcie internauty w reklamę. Przeciwieństwem EPC jest CPC a więc wydatek jednego kliknięcia poniesiony poprzez reklamodawcę
Definicja Emotikonki I Smileye:
Co to jest Przed przeczytaniem obróć monitor o 90 stopni epc lub earnings per click co to jest.
Definicja EtherTalk:
Co to jest typ połączenia sieciowego pozwalający na korzystanie z usług AppleTalk w sieci Ethernet epc lub earnings per click definicja.
Definicja EAX:
Co to jest Environmental Audio Extensions – środowiskowe rozszerzenia audio) – standard generowania dźwięku przestrzennego przygotowany poprzez firmę Creative Labs. Dlatego, iż został wprowadzony w część epc lub earnings per click co znaczy.
Definicja Explorer:
Co to jest 1. – nakładka na Windows – to, co widzimy (pulpit, pasek zadań, tapeta) to wszystko części składowe Explorera. 2. – Explorer – kolokwialna nazwa programu Internet Explorer epc lub earnings per click słownik.
Definicja ECP:
Co to jest z angielskiego: Extended Capabilities Parallel port) – rozszerzony tryb funkcjonowania portu równoległego epc lub earnings per click znaczenie.

Czym jest EPC lub Earnings Per Click znaczenie w Słownik Internet E .