Definicja ENTER co oznacza. Czym jest występuje inna nazwa – RETURN). Służy do zatwierdzania.

Czy przydatne?

Definicja Enter

Co to jest ENTER klawisz oznaczony strzałką na klawiaturze (czasami występuje inna nazwa – RETURN). Służy do zatwierdzania operacji albo tworzenia nowych akapitów w tekście. Ma postać długiego klawisza albo klawisza w kształcie odwróconej litery „L”
Definicja EduROM:
Co to jest seria programów interaktywnych, pełniących rolę elektronicznych podręczników szkolnych. Seria eduROM-ów została przygotowana poprzez wydawnictwo Young Digital Poland, jako część projektu i-szkoła enter co to jest.
Definicja EVP:
Co to jest Enhanced Virus Protection) – technologia stosowana w procesorach AMD, blokująca wykonywanie złośliwego kodu umieszczanego w pewnych obszarach pamięci poprzez znane wirusy w celu zainfekowania enter definicja.
Definicja EPC Lub Earnings Per Click:
Co to jest Earnings Per Click – zarobek za kliknięcie) – parametr przydatny dla reklamobiorców albo udostępniających powierzchnię reklamową, który ustala zysk za jedno kliknięcie internauty w reklamę enter co znaczy.
Definicja Emulator:
Co to jest któremu możemy zmienić naszego PC w inny komputer (emulować) – co najmniej w takim stopniu, aby można było uruchamiać na nich programy stworzone na ów komputer. Co prawda nie bezpośrednio, lecz enter słownik.
Definicja ESPU:
Co to jest z angielskiego: elektroniczny sprzęt powszechnego użytku, obejmujący takie urządzenia elektroniczne jak: przedmioty zestawu elektroakustycznego, telewizor, magnetowid, kamera wideo, komputery enter znaczenie.

Czym jest ENTER znaczenie w Słownik Internet E .