Definicja Emotikona lub smiley co oznacza. Czym jest stosowane w IRC-u, potem na czacie, poczcie e.

Czy przydatne?

Definicja Smiley Lub Emotikona

Co to jest EMOTIKONA LUB SMILEY (z angielskiego: Emotional Icons, Smiley) – znaczki stosowane w IRC-u, potem na czacie, poczcie e-mail do wyrażania emocji na przykład :-) (uśmiech). Emotikonki zwykle przypominają twarz obróconą o 90 stopni
Definicja Era Informacyjna:
Co to jest information age)- przyrost znaczenia mediów i informacji zapoczątkowany w latach ’90. Stało się to za sprawą Internetu, komputerów, telewizji i radia. Elektronika stosowana w przemyśle rozrywkowym emotikona lub smiley co to jest.
Definicja Escrow:
Co to jest aukcyjnego Allegro, zapewniająca bezpieczeństwo zakupów w Sieci, gdzie pośredniczy serwis. Zabezpieczenie to bazuje na tym, iż kupujący wpłaca kapitał za wylicytowany element na szczególne emotikona lub smiley definicja.
Definicja EDRAM Lub Enhanced DRAM:
Co to jest Enhanced DRAM – rozszerzona pamięć DRAM) – rodzaj pamięci operacyjnej komputera. To jest kombinacja pamięci typu SRAM i DRAM upakowanych w jednym układzie i stosowanych do tworzenia pamięci typu L2 emotikona lub smiley co znaczy.
Definicja EFF Lub Electronic Frontier Foundation, Fundacja Elektronicznej Granicy:
Co to jest EFF - organizacja założona w 1990 roku poprzez Mitch’a Kapora (Lotus) i Johna Perry Barlowa (pisarza i autora tekstów dla ekipy Grateful Dead) zajmująca się politycznymi i społecznymi problemami emotikona lub smiley słownik.
Definicja ed2k:
Co to jest Pierwszym klientem obsługującym ten protokół był eDonkey2000, stąd regularnie Ed2k jest utożsamiane zarówno z nazwą sieci jak i programu. Autor protokołu ed2k opracował także protokół Overnet. Sporo emotikona lub smiley znaczenie.

Czym jest Emotikona lub smiley znaczenie w Słownik Internet E .