Definicja EFF lub Electronic Frontier Foundation, Fundacja Elektronicznej Granicy co oznacza. Czym.

Czy przydatne?

Definicja EFF lub Electronic Frontier Foundation, Fundacja Elektronicznej Granicy

Co to jest EFF LUB ELECTRONIC FRONTIER FOUNDATION, FUNDACJA ELEKTRONICZNEJ GRANICY Logo organizacji EFF
- organizacja założona w 1990 roku poprzez Mitch’a Kapora (Lotus) i Johna Perry Barlowa (pisarza i autora tekstów dla ekipy Grateful Dead) zajmująca się politycznymi i społecznymi problemami związanymi z Internetem
Definicja Eudora:
Co to jest dostępny klient poczty e-mail eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy co to jest.
Definicja Exif:
Co to jest EXIF rozumiane są dodatkowe wiadomości o fotografii, zapisywane w pliku obrazu. Może to być na przykład data wykonania zdjęcia, typ aparatu fotograficznego, wymiary czy czas naświetlania eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy definicja.
Definicja Expireware:
Co to jest expire – wygasać) – rodzaj oprogramowania typu shareware, które działa poprzez pewien określony czas (na przykład 30 dni) albo ustaloną liczbę uruchomień. Po przekroczeniu któregoś z tych limitów eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy co znaczy.
Definicja EPM Lub Earnings Per 1000, Earnings Per Mille:
Co to jest Earnings Per Mille – zarobki za tys. wyświetleń) – parametr przydatny dla reklamobiorców albo udostępniających powierzchnię reklamową, który ustala zysk za 1000 wyświetleń jednostki reklamowej eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy słownik.
Definicja EAROM:
Co to jest z angielskiego: Electrically Alterable (programmable) Read Only Memory) – pamięć stała programowalna elektrycznie eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy znaczenie.

Czym jest EFF lub Electronic Frontier znaczenie w Słownik Internet E .