Definicja EFF lub Electronic Frontier Foundation, Fundacja Elektronicznej Granicy co oznacza. Czym.

Czy przydatne?

Definicja EFF lub Electronic Frontier Foundation, Fundacja Elektronicznej Granicy

Co to jest EFF LUB ELECTRONIC FRONTIER FOUNDATION, FUNDACJA ELEKTRONICZNEJ GRANICY Logo organizacji EFF
- organizacja założona w 1990 roku poprzez Mitch’a Kapora (Lotus) i Johna Perry Barlowa (pisarza i autora tekstów dla ekipy Grateful Dead) zajmująca się politycznymi i społecznymi problemami związanymi z Internetem
Definicja Engine:
Co to jest jest, „serce” danej gry, ta cała „maszyneria”, która wprawia ją w ruch, tworzy jej fundament i tym podobne Stąd określanie „gra X chodzi na engine Unreala” gwarantuje poniekąd, iż będz eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy co znaczy.
Definicja Exif:
Co to jest EXIF rozumiane są dodatkowe wiadomości o fotografii, zapisywane w pliku obrazu. Może to być na przykład data wykonania zdjęcia, typ aparatu fotograficznego, wymiary czy czas naświetlania eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy krzyżówka.
Definicja edonkey2k Lub edonkey2000:
Co to jest z angielskiego: donkey – osioł) – klient p2p obsługujący protokół ed2k, który pozwala na wymianę plików w Internecie eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy co to jest.
Definicja Easter Eggs:
Co to jest są dodatkowe niespodzianki czekające w grze na gracza – o ile wie, jak je znaleźć (na przykład tajne komnaty, nową broń, dodatkowe znajdźki i tym podobne). Ot, takie malutkie prezenciki od artystów eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy słownik.
Definicja Edytor Zasobów:
Co to jest resource editor) – to jest narzędzie stworzone z myślą o programistach albo zwyczajnych użytkownikach chcących zmienić wygląd swojego ulubionego programu, spolszczyć go dla własnych potrzeb zmienić eff lub electronic frontier foundation, fundacja elektronicznej granicy czym jest.

Czym jest EFF lub Electronic Frontier znaczenie w Słownik Internet E .