Definicja Efekty świetlne co oznacza. Czym jest refleksy słońca na wodzie, ogień rzucający odblaski.

Czy przydatne?

Definicja Świetlne Efekty

Co to jest EFEKTY ŚWIETLNE ogólna nazwa na rozmaite widowiskowe efekty (flary, refleksy słońca na wodzie, ogień rzucający odblaski i cienie na ściany, efektowne eksplozje etc.) występujące w grach, zazwyczaj uzyskiwane dzięki użyciu akceleratorów. Masę takich efektów możecie spotkać na przykład w G-Police czy Incoming
Definicja Entrypoint DLL:
Co to jest fragment kodu zawartego w pliku DLL (szczególną początkową funkcję w pliku), który jest wywoływany w chwili wmapowania albo odmapowania tego pliku do/z przestrzeni adresowej danego programu, czyli efekty świetlne co to jest.
Definicja EPC Lub Earnings Per Click:
Co to jest Earnings Per Click – zarobek za kliknięcie) – parametr przydatny dla reklamobiorców albo udostępniających powierzchnię reklamową, który ustala zysk za jedno kliknięcie internauty w reklamę efekty świetlne definicja.
Definicja Edytor Grafiki:
Co to jest programów wykorzystywanych do tworzenia i edycji grafiki komputerowej. Wyróżniamy edytory grafiki bitmapowej, na przykład obrazów fotograficznych, zapisanych w formie tak zwany mapy bitowej, ciągu efekty świetlne co znaczy.
Definicja Enkapsulacja:
Co to jest komputerowych to jest umieszczanie pakietów z wyższej warstwy sieciowej (na przykład TCP/IP) w pakietach niższej warstwy (na przykład ramkach Ethernet), aby było możliwe ich przesłanie poprzez sieć efekty świetlne słownik.
Definicja EMS:
Co to jest Expanded Memory Mechanizm – mechanizm kierowania pamięcią rozszerzoną) – EMS to specjalny rodzaj pamięci operacyjnej. Jest ona potrzebna, gdyż mechanizm DOS udostępnia jedynie 640 KB. Windows efekty świetlne znaczenie.

Czym jest Efekty świetlne znaczenie w Słownik Internet E .