Definicja Edutainment co oznacza. Czym jest zabawa = Edutainment) – multimedialne programy.

Czy przydatne?

Definicja Edutainment

Co to jest EDUTAINMENT (z angielskiego: EDUcation – kształcenie + EnterTAINMENT – zabawa = Edutainment) – multimedialne programy edukacyjne, które ucząc mają bawić. W okolicy tekstu zawierają obrazki, filmy, dźwięk, gry i zabawy. Przekazywana w ten sposób wiedza szybciej i skuteczniej trafia do odbiorcy
Definicja EAX:
Co to jest Environmental Audio Extensions – środowiskowe rozszerzenia audio) – standard generowania dźwięku przestrzennego przygotowany poprzez firmę Creative Labs. Dlatego, iż został wprowadzony w część edutainment co to jest.
Definicja EPC Lub Earnings Per Click:
Co to jest Earnings Per Click – zarobek za kliknięcie) – parametr przydatny dla reklamobiorców albo udostępniających powierzchnię reklamową, który ustala zysk za jedno kliknięcie internauty w reklamę edutainment definicja.
Definicja Edytor Zasobów:
Co to jest resource editor) – to jest narzędzie stworzone z myślą o programistach albo zwyczajnych użytkownikach chcących zmienić wygląd swojego ulubionego programu, spolszczyć go dla własnych potrzeb zmienić edutainment co znaczy.
Definicja Edytowanie Tekstu:
Co to jest tekstem. Opracowywany materiał, wyświetlany na monitorze komputera, można dzięki środków elektronicznych poprawiać, zamieniać i przechowywać, a również drukować w pojedynczych egzemplarzach albo w edutainment słownik.
Definicja Easter Eggs:
Co to jest są dodatkowe niespodzianki czekające w grze na gracza – o ile wie, jak je znaleźć (na przykład tajne komnaty, nową broń, dodatkowe znajdźki i tym podobne). Ot, takie malutkie prezenciki od artystów edutainment znaczenie.

Czym jest Edutainment znaczenie w Słownik Internet E .