Definicja EDO RAM lub EDO DRAM, Extended Data Output RAM/DRAM co oznacza. Czym jest Memory –.

Czy przydatne?

Definicja EDO RAM lub EDO DRAM, Extended Data Output RAM/DRAM

Co to jest EDO RAM LUB EDO DRAM, EXTENDED DATA OUTPUT RAM/DRAM (z angielskiego: Extended Data Output Dynamic Random Access Memory – dynamiczna pamięć operacyjna o swobodnym dostępie z rozszerzonym wyprowadzaniem sekwencji danych) – rodzaj pamięci operacyjnej komputera, stosowanej w płytach głównych działających z prędkością do 66 MHz. W nowszych komputerach użytkowana jest pamięć SDRAM. EDO RAM jest szybsza nawet do 25% od standardowych pamięci typu DRAM, co pozwala na redukcję wielkości pamięci L2. Por. FPM DRAM, BEDO DRAM, EDRAM, DRDRAM, SLDRAM, SDRAM, JEDEC SDRAM, DDR SDRAM, PC100 SDRAM, FRAM, SRAM, BSRAM
Definicja Edytor Zasobów:
Co to jest resource editor) – to jest narzędzie stworzone z myślą o programistach albo zwyczajnych użytkownikach chcących zmienić wygląd swojego ulubionego programu, spolszczyć go dla własnych potrzeb zmienić edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram co to jest.
Definicja Excel:
Co to jest słynny arkusz kalkulacyjny autorstwa Microsoftu zawarty w pakiecie Microsoft Office edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram definicja.
Definicja ENTER:
Co to jest strzałką na klawiaturze (czasami występuje inna nazwa – RETURN). Służy do zatwierdzania operacji albo tworzenia nowych akapitów w tekście. Ma postać długiego klawisza albo klawisza w kształcie edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram co znaczy.
Definicja EAX:
Co to jest Environmental Audio Extensions – środowiskowe rozszerzenia audio) – standard generowania dźwięku przestrzennego przygotowany poprzez firmę Creative Labs. Dlatego, iż został wprowadzony w część edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram słownik.
Definicja Efekt Streisand:
Co to jest Internecie, które bazuje na tym, iż w konsekwencji prób cenzurowania albo usuwania pewnych informacji (plików, zdjęć, czy nawet całych stron internetowych) dochodzi w krótkim czasie do ich ponownego edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram znaczenie.

Czym jest EDO RAM lub EDO DRAM znaczenie w Słownik Internet E .