Definicja EDO RAM lub EDO DRAM, Extended Data Output RAM/DRAM co oznacza. Czym jest Memory –.

Czy przydatne?

Definicja EDO RAM lub EDO DRAM, Extended Data Output RAM/DRAM

Co to jest EDO RAM LUB EDO DRAM, EXTENDED DATA OUTPUT RAM/DRAM (z angielskiego: Extended Data Output Dynamic Random Access Memory – dynamiczna pamięć operacyjna o swobodnym dostępie z rozszerzonym wyprowadzaniem sekwencji danych) – rodzaj pamięci operacyjnej komputera, stosowanej w płytach głównych działających z prędkością do 66 MHz. W nowszych komputerach użytkowana jest pamięć SDRAM. EDO RAM jest szybsza nawet do 25% od standardowych pamięci typu DRAM, co pozwala na redukcję wielkości pamięci L2. Por. FPM DRAM, BEDO DRAM, EDRAM, DRDRAM, SLDRAM, SDRAM, JEDEC SDRAM, DDR SDRAM, PC100 SDRAM, FRAM, SRAM, BSRAM
Definicja Exclusive:
Co to jest redakcja zyskała dla czytelników na prawach wyłączności (na przykład jako jedyna ma prawo do zamieszczenia dema danej gry). Lecz w większości przypadków exclusive ma dość ograniczony zakres – na edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram co znaczy.
Definicja Explorer:
Co to jest 1. – nakładka na Windows – to, co widzimy (pulpit, pasek zadań, tapeta) to wszystko części składowe Explorera. 2. – Explorer – kolokwialna nazwa programu Internet Explorer edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram krzyżówka.
Definicja EtherTalk:
Co to jest typ połączenia sieciowego pozwalający na korzystanie z usług AppleTalk w sieci Ethernet edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram co to jest.
Definicja Escrow:
Co to jest aukcyjnego Allegro, zapewniająca bezpieczeństwo zakupów w Sieci, gdzie pośredniczy serwis. Zabezpieczenie to bazuje na tym, iż kupujący wpłaca kapitał za wylicytowany element na szczególne edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram słownik.
Definicja EPP:
Co to jest z angielskiego: Enhanced Parallel Port) – tryb interfejsu portu równoległego o rozszerzonych możliwościach edo ram lub edo dram, extended data output ram/dram czym jest.

Czym jest EDO RAM lub EDO DRAM znaczenie w Słownik Internet E .