Definicja eCPM lub Efektywny CPM, Efektywny kosz tysiąca wyświetleń, Effective CPM co oznacza. Czym.

Czy przydatne?

Definicja eCPM lub Efektywny CPM, Efektywny kosz tysiąca wyświetleń, Effective CPM

Co to jest ECPM LUB EFEKTYWNY CPM, EFEKTYWNY KOSZ TYSIĄCA WYŚWIETLEŃ, EFFECTIVE CPM miara użytkowana w porównywaniu dochodów w różnych kanałach i programach reklamowych, szczególności w programie reklamowym Google AdSense. Skuteczny CPM reprezentuje szacowane zarobki wydawcy za każde 1000 wyświetleń.
Skuteczny CPM nie pokazuje, ile w rzeczywistości zarabia właściciel strony na reklamie. To jest wartość obliczana przez podzielenie zarobków poprzez liczbę wyświetleń stron i pomnożenie wyniku poprzez 1000. Np., jeżeli zarobek wynosi 0,15 dolarów za 25 wyświetleń strony, eCPM będzie równy (0,15$/25)*1000, a więc 6,00 dolarów. Jeżeli zarobek wynosi 180$ za 45 000 wyświetleń, skuteczny CPM będzie równy (180$/45 000)*1000, a więc 4,00$
Definicja EIDE:
Co to jest z angielskiego: Enhanced Integrated Device Equipment) – standard dysków twardych, który zastąpił IDE. Może obsługiwać dyski o dużej pojemności (od 528 MB do 8,4 GB) i wysokiej wydajności. Por. SCSI ecpm lub efektywny cpm, efektywny kosz tysiąca wyświetleń, effective cpm co to jest.
Definicja Efekty Świetlne:
Co to jest rozmaite widowiskowe efekty (flary, refleksy słońca na wodzie, ogień rzucający odblaski i cienie na ściany, efektowne eksplozje etc.) występujące w grach, zazwyczaj uzyskiwane dzięki użyciu ecpm lub efektywny cpm, efektywny kosz tysiąca wyświetleń, effective cpm definicja.
Definicja ESPU:
Co to jest z angielskiego: elektroniczny sprzęt powszechnego użytku, obejmujący takie urządzenia elektroniczne jak: przedmioty zestawu elektroakustycznego, telewizor, magnetowid, kamera wideo, komputery ecpm lub efektywny cpm, efektywny kosz tysiąca wyświetleń, effective cpm co znaczy.
Definicja EAX:
Co to jest Environmental Audio Extensions – środowiskowe rozszerzenia audio) – standard generowania dźwięku przestrzennego przygotowany poprzez firmę Creative Labs. Dlatego, iż został wprowadzony w część ecpm lub efektywny cpm, efektywny kosz tysiąca wyświetleń, effective cpm słownik.
Definicja Exif:
Co to jest EXIF rozumiane są dodatkowe wiadomości o fotografii, zapisywane w pliku obrazu. Może to być na przykład data wykonania zdjęcia, typ aparatu fotograficznego, wymiary czy czas naświetlania ecpm lub efektywny cpm, efektywny kosz tysiąca wyświetleń, effective cpm znaczenie.

Czym jest eCPM lub Efektywny CPM znaczenie w Słownik Internet E .