Definicja Dwukrotne kliknięcie co oznacza. Czym jest Wywołują uruchomienie programu, bądź innego.

Czy przydatne?

Definicja Kliknięcie Dwukrotne

Co to jest DWUKROTNE KLIKNIĘCIE dwa następujące po sobie naciśnięcia lewego klawisza myszki. Wywołują uruchomienie programu, bądź innego pliku
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte dwukrotne kliknięcie co znaczy.
Definicja Dribbleware:
Co to jest dribble – kapać) – ustalenie na oprogramowanie, które jest znane i komentowane na długo przed właściwym wydaniem albo także oprogramowanie publikowane fragmentami. Dribbleware jest blisko powiązane dwukrotne kliknięcie krzyżówka.
Definicja D-Pad:
Co to jest mały, płaski kontroler ruchu, używany w większości gamepadów. Złożona jest on z gatunku czterech albo ośmiu przycisków, które naciskamy kciukiem dwukrotne kliknięcie co to jest.
Definicja DVD-RAM:
Co to jest Digital Versatile Disc Random Access Memory albo Digital Film Disc Random Access Memory)- rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać wielokrotnie dwukrotne kliknięcie słownik.
Definicja DHCP:
Co to jest Dynamic Host Configuration Protocol) – protokół odpowiedzialny za automatyczne przydzielenie adresów IP wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci komputerowej. Tak zwany Serwer DHCP przydziela adres dwukrotne kliknięcie czym jest.

Czym jest Dwukrotne kliknięcie znaczenie w Słownik Internet D .