Definicja DVI co oznacza. Czym jest film) – specyfikacja i rodzaj złącza stworzone poprzez Digital.

Czy przydatne?

Definicja Dvi

Co to jest DVI (z angielskiego: Digital Film Interface – cyfrowy interfejs film) – specyfikacja i rodzaj złącza stworzone poprzez Digital Display Working Group (DDWG) po to, aby móc podłączyć analogowe i cyfrowe monitory dzięki jednego typu interfejsu. Istnieją trzy typy złącz DVI: DVI-A (z angielskiego: Analog – analogowy), poświęcony do przesyłania sygnałów analogowych; DVI-D (z angielskiego: Digital – cyfrowy) do przesyłania danych cyfrowych i DVI-I (z angielskiego: Intergated – połączony) do obydwu typów sygnałów.
Używając złącza DVI, cyfrowe dane, które przesyłane są do analogowego monitora, przekształcane są na postać analogową. Jeżeli monitor jest typem monitora cyfrowego taka konwersja nie jest niezbędna.
Sporo współczesnych monitorów, podobnie jak karty graficzne, posiada złącze DVI, które bez pośpiechu zastępuje stare wysłużone złącze VGA
Definicja Drive-By Download:
Co to jest termin ten odnosi się do procesu instalowania oprogramowania (zwykle szkodliwego) w trakcie odwiedzania witryn internetowych albo odbierania informacje e-mail bez wiedzy użytkownika dvi co znaczy.
Definicja Dribbleware:
Co to jest dribble – kapać) – ustalenie na oprogramowanie, które jest znane i komentowane na długo przed właściwym wydaniem albo także oprogramowanie publikowane fragmentami. Dribbleware jest blisko powiązane dvi krzyżówka.
Definicja DOM:
Co to jest Document Object Schemat) – standard określający sposoby programowego (na przykład z poziomu skryptu czy zewnętrznego programu) odwoływania się do poszczególnych przedmiotów dokumentu XML albo HTML dvi co to jest.
Definicja DCE:
Co to jest Data Communications Equipment) – termin stosowany do opisania każdego sprzętu służącego do przesyłania danych, zdolnego do nawiązania połączenia i kontroli nad transmisją; w praktyce zwyczajnie modem dvi słownik.
Definicja Dyskietka:
Co to jest pamięci dyskowej, elastyczny krążek z tworzywa sztucznego zamknięty w sztywnej albo miękkiej obudowie, używany w specjalnie przystosowanych napędach dyskowych, umożliwiających wielokrotny zapis i dvi czym jest.

Czym jest DVI znaczenie w Słownik Internet D .