Definicja DVI co oznacza. Czym jest film) – specyfikacja i rodzaj złącza stworzone poprzez Digital.

Czy przydatne?

Definicja Dvi

Co to jest DVI (z angielskiego: Digital Film Interface – cyfrowy interfejs film) – specyfikacja i rodzaj złącza stworzone poprzez Digital Display Working Group (DDWG) po to, aby móc podłączyć analogowe i cyfrowe monitory dzięki jednego typu interfejsu. Istnieją trzy typy złącz DVI: DVI-A (z angielskiego: Analog – analogowy), poświęcony do przesyłania sygnałów analogowych; DVI-D (z angielskiego: Digital – cyfrowy) do przesyłania danych cyfrowych i DVI-I (z angielskiego: Intergated – połączony) do obydwu typów sygnałów.
Używając złącza DVI, cyfrowe dane, które przesyłane są do analogowego monitora, przekształcane są na postać analogową. Jeżeli monitor jest typem monitora cyfrowego taka konwersja nie jest niezbędna.
Sporo współczesnych monitorów, podobnie jak karty graficzne, posiada złącze DVI, które bez pośpiechu zastępuje stare wysłużone złącze VGA
Definicja DXTC:
Co to jest z angielskiego: DirectX Texture Compression) – jedna z metod kompresji tekstur użytkowana w kartach graficznych dvi co to jest.
Definicja Debugloader Lub Keyloader:
Co to jest programik odpalający ofiarę jako mechanizm debugowany, a w dalszym ciągu wyświetlający prawidłowy s/n wygenerowany poprzez cel-program. Cała sztuczka opiera się na zatrzymaniu wykonywania programu w dvi definicja.
Definicja DTS:
Co to jest Digital Theater Systems) – cyfrowy mechanizm dźwięku przestrzennego o podobnych właściwościach jak Dolby Digital (pięć kanałów i subwoofer) wynaleziony poprzez firmę Digital Theater Systems (od nazwy dvi co znaczy.
Definicja direct3d:
Co to jest DirectX, zapewniający zgodność kart graficznych z oprogramowaniem użytkownika. To jest aktualnie jeden z najpopularniejszych standardów służącym do wyświetlania grafiki 3D na różnych chipach dvi słownik.
Definicja Dummy Files:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Bazuje ono na umieszczeniu na płycie tak zwany „błędnych plików” (z angielskiego: dummy files) zajmujących dvi znaczenie.

Czym jest DVI znaczenie w Słownik Internet D .