Definicja DVD co oznacza. Czym jest Disc – cyfrowa płyta wideo) – następca standardu CD-ROM.

Czy przydatne?

Definicja Dvd

Co to jest DVD (z angielskiego: Digital Versatile Disk albo Digital Film Disc – cyfrowa płyta wideo) – następca standardu CD-ROM, pozwalający zapisać nawet kilkadziesiąt razy więcej informacji w porównaniu do dysku CD-ROM. Dyski DVD pozwalają na zapis 17 GB informacji, co odpowiada 133-minutowemu filmowi o wysokiej rozdzielczości (przy zastosowaniu mechanizmu kompresji i kodowania sygnału MPEG-2) i jakości obrazu lepszej od SVHS, z sześcioma kanałami dźwięku i dodatkowo ośmioma różnojęzycznymi wersjami dubbingowymi i napisami. Płyty te mogą być także, podobnie jak CD-ROM-y, używane do zapisywania multimedialnych programów i danych komputerowych pod nazwą DVD-ROM. W czytnikach DVD można odczytywać CD, a CD-ROM-y nie mogą odtwarzać płyt DVD
Definicja DOSKEY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do edycji wiersza poleceń, ponownego wywołania wpisywanego przedtem polecenie albo do tworzenia makr. Składnia polecenia wygląda tak dvd co znaczy.
Definicja Distortion:
Co to jest na zniekształceniu dźwięku w celu uzyskania charakterystycznego charczącego brzmienia. Z urządzeń zmieniających naturalne brzmienie instrumentu chętnie korzystają np. muzycy grający na gitarach dvd krzyżówka.
Definicja DHA Lub Directory Harvest Attack:
Co to jest użytkowanych poprzez spamerów w celu zbierania aktywnych adresów e-mail. Adresy te stają się bezpośrednim celem ataków, które spamerzy przeprowadzają osobiście, lub odsprzedawane są innym spamerom dvd co to jest.
Definicja Drukarka:
Co to jest Printer) – urządzenie zewnętrzne (wyjściowe) komputera, wykorzystywane do zapisywania na papierze wyprowadzanych informacji. Możemy wyróżnić: l) drukarki alfanumeryczne (z głowicą drukującą i dvd słownik.
Definicja Dziecko Neostrady:
Co to jest które dostało w prezencie od rodziców usługę dostępu do Internetu Neostrada i które atakuje fora i ekipy dyskusyjne nie mając najmniejszego definicje o fundamentalnych zasadach poruszania się w dvd czym jest.

Czym jest DVD znaczenie w Słownik Internet D .